علت ریزش فالوور اینستاگرام چیست؟

علت ریزش فالوور اینستاگرام

اگر در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت کرده و با انجام فرآیندهای مختلفی اقدام به افزایش فالوور اینستاگرام خود کنید، ممکن است پس از مدتی با مشکل ریزش فالوور اینستاگرام مواجه شوید. همین مسئله باعث شده تا امروزه افرادی که اقدام به خرید فالوور اینستاگرام می کنند، این سوال بسیار مهم را مطرح کنند که علت ریزش ناگهانی فالوور چیست و چگونه می توان جلوی ریزش فالوور را گرفت؟

به منظور بررسی این مسئله در این مطلب از سایت هایپرفالو قصد داریم تا نگاهی به این موضوع بسیار مهم انداخته و در رابطه با علل ریزش فالوور اینستاگرام توضیحات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید تا به بررسی این مسئله بپردازیم.

نداشتن نظم در پست گذاشتن

اگر قصد دارید تا در اینستاگرام فعالیت کرده و با مشکل ریزش فالوور مواجه نشوید، باید به این مسئله توجه داشته باشید که به منظور پست گذاشتن و تولید محتوا در این شبکه اجتماعی باید نظم و برنامه ریزی دقیقی داشته باشید.

افرادی که به صورت نامنظم اقدام به گذاشتن پست های مختلف در این شبکه اجتماعی می کنند عموما با مشکل ریزش فالوور مواجه هستند و این مسئله باعث ریزش فالوور اینستاگرام و همچنین ریزش لایک اینستاگرام این دسته از صفحات می شود.

مطلب مرتبط: از کجا بفهمیم هاید استوری شدیم؟

به همین دلیل به شما پیشنهاد می دهیم تا اگر قصد دارید تا اقدام به جلوگیری از کم شدن فالوور کنید، حتماً باید نظم و برنامه ریزی دقیقی برای پست گذاشتن در اینستاگرام داشته باشید. توجه به این مسئله باعث می شود تا فالوورهای شما ریزش نکرده و بتوانید مخاطبین تان را در صفحه خود نگه دارید.

جذاب نبودن محتواهای صفحه

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث ریزش فالوور اینستاگرام می شود، جذاب نبودن محتوای صفحه اینستاگرام است. اگر بخواهیم در رابطه با این مسئله صحبت کنیم باید گفت که حتی اگر شما اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کرده و یا با خرید لایک اینستاگرام نرخ تعامل کاربران با صفحه خود را نیز به طرز چشمگیری افزایش دهید اما محتوای تولید شده توسط شما جذابیت کافی نداشته باشند، پس از مدتی با مشکل ریزش فالوور مواجه خواهید شد.

به همین دلیل لازم است تا هم در تولید محتواهای خود و هم در بخش هایی چون کپشن اقدام به ایجاد محتوای جذاب کنید. انجام این کار باعث می شود تا بتوانید فالوورهای تان را در صفحه خود نگه داشته و از ریزش آن ها جلوگیری کنید. داشتن پست ها جذاب، استوری های خاص، کپشن های بحث برانگیز و… از مهم ترین مواردی هستند که می توانند به کاهش نرخ ریزش فالوور کمک کنند.

داشتن فالوور فیک

اگر با خرید فالوور اینستاگرام اقدام به افزایش تعداد دنبال کنندگان صفحه خود کنید، پس از مدتی با ریزش ناگهانی دنبال کنندگان صفحه خود مواجه می شوید. این اتفاق به دلیل داشتن فالوورهای فیک است، چرا که الگوریتم های اینستاگرام همواره در تلاش هستند تا صفحات فیک را پیدا کرده و با از بین بردن این صفحات به داشتن فضای مناسب در اینستاگرام کمک کنند.

اگر شما اقدام به خرید فالوور اینستاگرام به صورت فیک کرده باشید از بین رفتن این صفحات می توانند شما را با مشکلات مختلفی مواجه کنند که یکی از این مشکلات ریزش فالوور است. بی شک حالا که این مسئله بسیار مهم را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادیم، متوجه علت ریزش فالوور فیک در اینستاگرام خود شده اید. درباره روش تشخیص فالوور فیک هم مطلب نوشتیم که حتما بخونید.

عدم استفاده درست از هشتگ

هشتگ ها به عنوان یکی از المان های بسیار مهم در شبکه های اجتماعی شناخته می شوند اما مسئله مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که هشتگ ها می توانند به عنوان یک شمشیر دو لبه عمل کنند.

اگر بخواهیم به این مسئله بسیار مهم پرداخته و در رابطه با آن توضیحاتی را ارائه دهیم باید گفت که اگر شما از هشتگ ها به صورت درست و اصولی استفاده کنید این مسئله می تواند به رشد صفحه شما کمک کرده و باعث جذب مخاطب شود. این در حالی است که اگر هشتگ گذاری در صفحه شما به صورت درست انجام نپذیرد، این مسئله شما را با چالش های مختلفی مواجه خواهد کرد. یکی از مهم ترین این چالش ها ریزش ناگهانی فالوور های صفحه تان خواهد بود. به همین دلیل به شما پیشنهاد می دهیم تا اگر به دنبال آن هستید تا نرخ ریزش فالوور های خود را به طرز چشمگیری کاهش دهید، حتماً اقدام به هشتگ گذاری درست در صفحه خود کنید.

شادوبن شدن در اینستاگرام

الگوریتم های اینستاگرام به نحوی هستند که اگر یک صفحه فعالیت های اسپم گونه داشته باشد، آن را شادوبن می کنند. شادوبن شدن یک صفحه جلوی نمایش آن را برای سایر افراد می گیرد و همین مسئله باعث می شود تا آن صفحه نتواند فالوور جدیدی جذب کند و پس از مدتی نیز فالوورهای آن ریزش می کنند.

اگر با مشکل ریزش فالوور اینستاگرام مواجه شدید و یا پس از خرید فالوور اینستاگرام دنبال کنندگان صفحه شما افزایش چشمگیر نکرد، احتمالاً صفحه شما شادوبن شده است و باید با انجام تکنیک های خاصی اقدام به حل این مشکل کرده و صفحه خود را به حالت قبل بازگردانید. اگر نمیدونی شادوبن اینستاگرام چیه حتما مطلب شادوبن اینستاگرام چیست رو بخون.

فعال نبودن در اینستاگرام

به همان اندازه که فعالیت بیش از اندازه و بی نظم در اینستاگرام می تواند صفحه شما را با مشکلات مختلفی مواجه کند، عدم فعالیت درست و اصولی در این شبکه اجتماعی و فعال نبودن نیز می تواند باعث ریزش فالوور در اینستاگرام شود.

در واقع همان طور که اشاره کردیم به منظور فعالیت در اینستاگرام لازم است تا حتماً برنامه ریزی دقیقی داشته باشید و با فعالیت های درست و اصولی جلوی ریزش فالوور های خود را گرفته و به بهبود وضعیت صفحه خود کمک کنید.

انجام تبلیغات بیش از اندازه

یکی دیگر از اشتباهاتی که بسیاری از افراد در اینستاگرام انجام می دهند و این مسئله باعث ریزش فالوور های آن ها می شود، انجام تبلیغات بیش از اندازه است. اگر شما بیش از حد اقدام به تبلیغ کردن در صفحه خود کنید، این مسئله می تواند فالوورهای شما را آزار دهد و پس از مدتی حجم بسیار زیادی از این فالوورها از پست های شما خسته شده و اقدام به انفالو کردن شما می کنند.

این اتفاق باعث می شود تا با ریزش ناگهانی فالوور در اینستاگرام مواجه شوید. مطمئناً پس از این ریزش برگرداندن فالوور های از دست رفته کار بسیار سختی خواهد بود. به همین دلیل به شما پیشنهاد می دهیم تا اگر قصد دارید که در کنار تولید محتوا در صفحه خود تبلیغات نیز بگیرید و از این طریق کسب درآمد کنید، لازم است تا در راستا رسیدن به این هدف، حجم تبلیغات را در اندازه معمولی نگه دارید و با انجام تبلیغات بیش از اندازه مخاطبین صفحه خود را آزار ندهید.

حرف آخر

در این مطلب از سایت هایپرفالو تلاش کردیم تا شما را با علل ریزش فالوور اینستاگرام آشنا کرده و بیان کنیم که چه اشتباهاتی باعث بروز این مشکل می شود.

توجه به نکات گفته شده در این مطلب دید جامع و کاملی در رابطه با علت ریزش فالوور اینستاگرام به شما می دهد و شما می توانید با درک علت بروز این مشکل جلوی این اتفاق را گرفته و نرخ ریزش فالوور های صفحه خود را به طرز چشمگیری کاهش دهید.

پیشنهاد ما این است که در کنار خرید فالوور اینستاگرام و خرید لایک اینستاگرام حتما به نکات گفته شده نیز توجه داشته باشید تا جلوی ریزش بیش از اندازه فالوور خود را گرفته و تعداد دنبال کنندگان صفحه خود را بالا نگه دارید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x