روش تشخیص فالوور فیک

فالوور فیک اینستاگرام

اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی مشهور توانسته محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران پیدا کند و همین مسئله باعث شده تا امروزه افراد بسیار زیادی به سراغ این شبکه اجتماعی رفته و اقدام به فعالیت در اینستاگرام کنند.

یکی از نکات بسیار مهمی که به منظور فعالیت در اینستاگرام باید به آن توجه داشته باشید، بحث فالوور در این پلتفرم است. در واقع هرچه فالوورهای یک صفحه افزایش پیدا کند، به آن معنا است که تعداد مخاطبین آن صفحه بالا بوده و این صفحه محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران اینستاگرام دارد.

چگونه فالوور فیک را حذف کنیم؟

چند راهکار خیلی ساده برای حذف فالوور فیک اینستاگرام وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم، پیشنهاد می کنیم به جای دنبال کردن سایت خارجی تشخیص فالوور فیک یا بهترین برنامه حذف فالوور فیک اینستاگرام، این نکاتی که گفتیم را رعایت کنید.

در این بین اما برخی از افراد با خرید فالوور اینستاگرام و خرید بازدید اینستاگرام تلاش می کنند تا تعداد دنبال کنندگان خود را افزایش دهند. نکته مهم این است که برخی از این فالوورهای فیک بوده و در واقع واقعی نیستند. در این بین یکی از سوالات بسیار مهمی که همواره مطرح می شود این است که چگونه می توان فالوور فیک را تشخیص داد. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به فالوور فیک انداخته و بیان کنیم که روش های تشخیص فالوور های فیک چگونه است، پس با ما همراه باشید تا به بررسی این مسئله بپردازیم.

آنالیز و بررسی کلی صفحه

در گام اول به منظور تشخیص فالوور فیک اینستاگرام باید به این نکته اشاره کنیم که اگر شما یک صفحه اینستاگرام را باز کرده و مشاهده کردید که با وجود پست های تکراری و یا بسیار کم در این صفحه، شاهد صدها هزار فالوور هستید، به احتمال خیلی زیاد حجم گسترده ای از این فالوورهای فیک هستند و همین مسئله می تواند نشان دهنده فیک بودن فالوورهای یک پیج اینستاگرام باشد.

نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که صفحاتی که محتوای جذاب تولید نمی کنند اما حجم گسترده ای فالوور دارند نیز به احتمال خیلی زیاد اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کرده و تعداد فالوور های صفحه خود را با خرید دنبال کننده فیک افزایش داده اند.

همچنین به شما پیشنهاد می دهیم تا این مسئله بسیار مهم را بررسی کنید که آیا صفحه ای که فالوور های زیادی دارد دارای آیدی مناسب و یا عکس پروفایل مرتبط با پیج شان دارند یا خیر؟ در صورتی که با صفحه ای برخورد کردید که آیدی نامناسبی داشته و یا عکس های آن هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند، این مسئله نیز نشان می دهد که تعداد فالوور های واقعی این صفحه زیاد نبوده و مدیر این صفحه اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کرده است.

بررسی فالوور های صفحه

پس از بررسی یک پیج و ارزیابی کلی آن می توانید با بررسی فالوورهای آن صفحه نیز متوجه دنبال کنندگان فیک پیج شوید. در همین راستا به شما پیشنهاد می دهیم تا به صورت تصادفی برخی از فالوور های یک صفحه ای که قصد بررسی و ارزیابی آن را دارید باز کرده و صفحه این فالوورها را بررسی کنید. در صورتی که برخی از این فالوورها پیج های خارجی هستند و یا پیچ هایی بدون عکس و با آیدی های عجیب هستند، این مسئله نیز بیانگر آن است که فرد اقدام به خرید فالوور اینستاگرام به صورت فیک کرده است. همچنین باید به این نکته توجه داشته باشید که به صورت کلی تعداد فالوورها و فالووینگ ها تنها در موارد محدودی در یک صفحه با یکدیگر برابر می شوند و در صورتی که با صفحه ای مواجه شدید که تعداد فالوور و فالووینگ های آن یکسان است، این مسئله نیز نشان می دهد که آن صفحه اقدام به خرید فالوور فیک اینستاگرام کرده و از سویی دیگر خود آن صفحه نیز به عنوان زنجیره ای از فالوورهای فیک است که اقدام به دنبال کردن صفحات سایر کاربران کرده است.

بررسی لایک های پیج

روش دیگری که می تواند به شما نشان دهد که آیا یک صفحه فالوور فیک دارد یا خیر، بررسی تعداد لایک های آن صفحه است.

نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که به صورت کلی باید رابطه معناداری بین تعداد فالوور های یک صفحه و تعداد لایک های آن باشد و در صورتی که حجم گسترده ای از افراد اقدام به دنبال کردن این صفحه کنند، تعداد لایک ها تنها درصد کمی از تعداد فالوور را شامل شود. این مسئله بیانگر آن است که فرد اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کرده و از این طریق توانسته تعداد دنبال کنندگان صفحه خود را افزایش دهد.

نکته مهمی که در این رابطه باید به آن توجه داشته باشید این است که امروزه اپلیکیشن ها و وب سایت های مختلفی هستند که می توانند به شما تعداد فالوور های فیک یک صفحه را نمایش دهند. این اپلیکیشن ها و وب سایت ها با بررسی تعداد دنبال کنندگان و آنالیز پست های یک صفحه تلاش می کنند تا متوجه تعداد کاربران فیک یک صفحه شوند.

همچنین اگر قصد دارید تا به صورت دقیق اقدام به بررسی یک پیج کرده و متوجه شوید که آیا افراد اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کردند یا خیر، می توانید در زمان پست گذاشتن یک صفحه به صورت کامل و دقیق تعداد لایک ها و روند افزایش آن ها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید.

در راستای بررسی و معرفی این تکنیک باید گفت که شما باید پس از آن که فرد اقدام به پست گذاشتن در اینستاگرام کرد، تا چند ساعت تعداد لایک های آن پست را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید. در صورتی که مشاهده کردید که در ابتدا تعداد لایک های پست بسیار کم است اما در عرض چند ساعت ناگهان حجم گسترده ای از افراد اقدام به لایک کردن پست می کنند، این مسئله بیانگر آن است که آن فرد با خرید فالوور اینستاگرام به صورت فیک تعداد دنبال کنندگان صفحه خود را افزایش داده و از سوی دیگر پس از گذاشتن پست با خرید لایک اینستاگرام تلاش می کند تا تعداد لایک های صفحه خود را نیز بالا برده و افرادی که قصد بررسی فالوور های فیک صفحه را دارند را از این طریق فریب دهد. شما می توانید با این تکنیک به صورت جامع و کامل متوجه شوید که چه تعداد از فالوورهای آن صفحه فیک است.

بررسی کامنت های صفحه

پس از آن که بسیاری از فعالین اینستاگرام که اقدام به خرید فالوور اینستاگرام به صورت فیک می کنند، متوجه شدند که با بررسی تناسب بین لایک و تعداد دنبال کنندگان می توان درصد فالوور های فیک یک صفحه را ارزیابی کرد، با خرید لایک اینستاگرام تلاش کردند تا این مشکل اساسی را در صفحات خود از بین ببرند.

این دسته از افراد پس از خرید فالوور اینستاگرام به صورت گسترده تلاش می کنند تا با خرید لایک اینستاگرام برای عکس های خود و همچنین خرید بازدید اینستاگرام برای ویدیوهای خود افراد را فریب داده و بیان کنند که فالوورهای آن ها واقعی هستند.

در این بین اما یک تکنیکی که به منظور تشخیص فالوور فیک مورد استفاده قرار می گیرد، بررسی تعداد کامنت های یک پست است.

به صورت کلی تعداد کامنت های پست از تعداد لایک های آن کمتر است اما باز هم باید یک رابطه معناداری بین تعداد کامنت ها، تعداد لایک ها و تعداد فالوورها وجود دارد. از این طریق نیز شما می توانید اقدام به بررسی و ارزیابی فالوورهای فیک یک صفحه کنید.

به منظور بررسی این مسئله باید گفت که اگر صفحه صدها هزار دنبال کننده دارد و پست های آن نیز به میزان قابل توجهی لایک می خورد اما تعداد کامنت های آن صفحه فوق العاده کم است، این مسئله نشان دهنده بروز مشکل در آن صفحه است و می تواند به شما نشان دهد که مدیر آن صفحه اقدام به خرید فالوور فیک اینستاگرام کرده و همچنین با خرید لایک اینستاگرام تلاش کرده تا تعداد لایک های پست های صفحه خود را به طرز چشمگیری افزایش دهد.

البته نباید از این مسئله چشم پوشی کنیم که امروزه برخی از افراد با خرید کامنت اینستاگرام نیز تلاش کردند تا این مشکل را حل کنند. البته باز هم شما با بررسی کامنت ها می توانید متوجه فیک بودن فالوورها شوید. در صورتی که با حجم گسترده ای از کامنت های تکراری مواجه هستید، این مسئله نشان دهنده فیک بودن فالوورهای یک صفحه است.

جمع بندی مطلب حذف فالوور فیک اینستاگرام

در این مطلب بیان کردیم که چگونه می توانید با روش های مختلف متوجه فیک بودن فالوور های یک صفحه در اینستاگرام شوید. توجه به نکات گفته شده در این مطلب به شما کمک می کند تا در مدت زمان کوتاهی بتوانید فیک بودن فالوورهای یک صفحه را مشخص کرده و متوجه میزان فالوور های غیر واقعی آن صفحه شوید. شما می توانید از تمامی این نکات به صورت مرحله به مرحله استفاده کرده و در هر مرحله متوجه میزان فالوور های فیک و تقلبی یک پیج شوید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x