از کجا بفهمیم هاید استوری شدیم؟

از کجا بفهمیم هاید استوری شدیم؟

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی بسیار مشهور و معتبر است و به همین دلیل شاهد رشد این شبکه اجتماعی در بین کاربران هستیم. در این بین قابلیت های مختلفی در اینستاگرام وجود دارد که کاربران می توانند از این قابلیت ها استفاده کنند. از مهم ترین این ویژگی ها می توان به قابلیت استوری اشاره کرد. استوری ها محتوایی هستند که به مدت ۲۴ ساعت در اینستاگرام باقی مانده و پس از آن پاک شده و دیگر امکان مشاهده آن برای فالوورها وجود ندارد .

موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید این است که قابلیت استوری در اینستاگرام به نسبت به روزهای اولیه خود پیشرفت فوق العاده ای کرده است و شاهد امکانات و ویژگی های مختلفی در آن است. در این بین یکی از ویژگی های مهمی که در استوری ها وجود دارد، قابلیت هاید استوری است.

در همین راستا در این مطلب از سایت هایپرفالو قصد داریم تا به این سوال پاسخ دهیم که هاید استوری چیست و چگونه بفهمیم که هاید استوری شدیم. پس با ما همراه باشید تا در رابطه با این مسئله بسیار مهم صحبت کرده و بیان کنیم که چگونه بفهمیم از لایو هاید شدیم و یا چگونه از هاید استوری شدن خود آگاه شویم.

هاید استوری چیست؟

اگر بخواهیم در رابطه با قابلیت هاید استوری صحبت کنیم باید گفت که اینستاگرام امکانی را فراهم کرده که شامل بتوانید مشخص کنید که برخی از افراد نتوانند استوری های شما را مشاهده کنند. در واقع شما آن ها را هاید استوری می کند. همین مسئله باعث می شود تا این دسته از افراد نتوانند به استوری های شما دسترسی پیدا کنند.

موضوع مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که ممکن است شما پس از خرید فالوور اینستاگرام و یا خرید بازدید اینستاگرام بخواهید تا برخی از فالوورهای خود را محدود کرده و به آن ها اجازه ندهید تا بتوانند استوری های شما را مشاهده کنند. راستی! درباره اینکه روزانه چند پست و استوری بگذاریم هم یه مقاله نوشتیم که اگر خواستید میتونید مطالعه کنید.

به منظور حل این مشکل می توانید اقدام به هاید استوری کردن این کاربران کنید و اجازه ندهید تا استوری های شما را مشاهده کنند. اما سوال مهمی که مطرح می شود این است که اگر یک فردی بخواهد متوجه هاید استوری شدن خود شود، چگونه می تواند به این هدف دست پیدا کند. به منظور بررسی این موضوع بسیار مهم در بخش های بعدی شما با تکنیک های مهمی آشنا می کنیم که می توانید از طریق آن متوجه هاید استوری شدن خود شوید.

بررسی هایلایت ها

این روش هایی که به شما کمک می کند تا متوجه شوید که آیا فردی شما را هاید استوری کرده یا خیر، این است که به سراغ هایلایت های صفحه آن شخص بروید.

نکته مهمی که باید بدانید این است که در هنگام بررسی هایلایت های یک صفحه ممکن است سه اتفاق برای شما رخ دهد.

در صورتی که شما بتوانید هایلایت های آن فرد را ببینید، این مسئله به آن معنا است که شما هاید استوری نشدید و این موضوع به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی استوری های آن شخص را مشاهده کنید.

از سوی دیگر اگر شخص مورد نظر شما قبلاً در بخش صفحه خود هایلایت هایی را به ثبت رسانده بود اما در حال حاضر هیچ یک از هایلایت ها برای شما نمایش داده نمی شود، این مسئله به آن معنا است که شما را هاید استوری کرده است و همین مسئله باعث شده تا شما دیگر نتوانید استوری ها و هایلایت های آن شخص را ببینید.

از سوی دیگر اگر تا به حال آن شخص اقدام به گذاشتن هایلایت نکرده بود، نمی توان فهمید که آیا هاید استوری شده اید یا خیر.

در چنین شرایطی پیشنهاد ما این است که به سراغ روش های دیگر رفته و با تکنیک بعدی بررسی کنید که آیا هاید استوری شده اید یا خیر.

بررسی استوری با استفاده از یک اکانت دیگر

پس از آن که بررسی کردیم که هاید استوری چیست و چگونه با استفاده از این ویژگی می توان پس از خرید فالوور اینستاگرام استوری های خود را برای برخی از کاربران محدود کنید، حال بهتر است تا به سراغ روش دیگری برویم که از طریق آن می توانید بررسی کنید که هاید استوری شده اید یا خیر.

به منظور بررسی روش دوم باید به این نکته اشاره کرد که شما می توانید با یک اکانت دیگر به سراغ صفحه شخص مورد نظر خود رفته و صفحه او را بررسی کنید. در صورتی که به سراغ صفحه آن شخص رفته و مشاهده کردید که دارای هایلایت و یا استوری است اما با استفاده از پیج اصلی خود نمی توانید آن ها را مشاهده کنید، این مسئله بیانگر آن است که شما هاید استوری شده اید.

از سوی دیگر به منظور رسیدن به این هدف لازم است تا صفحه شخصی پابلیک و عمومی باشد و در صورتی که این شخص صفحه خود را خصوصی و یا پرایوت کرده است، باید به او درخواست بدهید و تا زمانی که شخص اقدام به تایید درخواست شما نکند، قادر نخواهید بود تا هایلایت ها و استوری های صفحه او را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید.

تماشای استوری های هاید شده

پس از این که به این مسئله بسیار مهم پرداختیم که فایده هاید استوری چیست و چگونه می توان متوجه هاید استوری شد، ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که چگونه می توان اقدام به تماشای استوری های هاید شده در اینستاگرام کرد.

به منظور بررسی این مسئله باید گفت که شما می توانید با یک صفحه دیگر اقدام به تماشای استوری های یک شخص کنید. از سوی دیگر اگر اکانت فرد مورد نظر شما پابلیک است، می تواند به سراغ وب سایت هایی مثل https://insta-stories.online رفته و از طریق این وب سایت بتوانید استوری های شخص مورد نظر خود را مشاهده کنید. استفاده از این وب سایت باعث می شود تا فرد نتواند بفهمد که شما اقدام به بازدید استوری او کرده اید و حتی با بررسی روش هایی که باعث می شود تا متوجه شد که از کجا بفهمیم استوری چند بار دیده شده، باز هم شما به صورت ناشناس قادر خواهید بود تا استوری های یک شخص را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید. همچنین یک مقاله درباره افزایش بازدید استوری اینستاگرام در بخش بلاگ هایپرفالو منتشر شده که پیشنهاد می کنیم آن را بخوانید و روش های افزایش بازدید اینستاگرام را یاد بگیرید.

نکات بسیار مهم در رابطه با هاید استوری

اگر بخواهیم در رابطه با نکات بسیار مهمی که در رابطه با هاید استوری باید بدانید، توضیحاتی را به شما ارائه دهیم باید گفت که اگر اقدام به خرید بازدید اینستاگرام و یا خرید فالوور اینستاگرام کرده اید اما نمی خواهید تا برخی از این فالوور های ناشناس بتوانند استوری های شما را مشاهده کنند، می توانید از قابلیت هاید استوری استفاده کنید.

از سوی دیگر ممکن است سوالات مختلفی در رابطه با این ویژگی اینستاگرام برای شما مطرح شود که در این بخش به این سوالات پاسخ می دهید.

یکی از سوالات بسیار مهم این است که آیا پس از هاید استوری می توان از طریق تگ کردن فرد در استوری برای شخص اعلان فرستاد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که اگر شما شخص را هاید استوری کنید، با وجود این که آن شخص را در استوری های تگ کردید اما هیچ اعلان و نوتیفیکشینی برای آن شخص نخواهد رفت.

از سوی دیگر یکی از سوالات بسیار مهمی که مطرح می شود این است که اگر از قابلیت هاید استوری استفاده کنیم، پست های یک صفحه برای شخص هاید شده نمایش داده می شود یا خیر؟ به منظور بررسی این مسئله بسیار مهم باید گفت که شما پس از هاید استوری کردن یک شخص، نمی توانید جلوی بازدید پست هایتان را بگیرید و در واقع تنها قادر خواهید بود تا از نمایش استوری های خود جلوگیری کنید. اگر قصد دارید تا به این هدف دست پیدا کنید لازم است تا آن شخص را از صفحه خود بیرون انداخته و اقدام به حذف او از فالوورهای خود کنید. همچنین با بلاک کردن نیز می توانید این کار را انجام دهید.

حرف آخر

در این مطلب از سایت هایپرفالو نگاهی به این سوال بسیار مهم انداختیم که چگونه بفهمیم هاید استوری شدیم. توجه به نکات گفته شده در این مطلب به شما کمک می کند تا دید جامع و کاملی در رابطه با این فرآیند داشته باشید و بتوانید با استفاده از تکنیک های مختلف به راحتی متوجه شوید که هاید استوری شده اید یا خیر.

توجه به این مطالب به شما کمک می کند تا سریعا بتوانید متوجه این مسئله شده و همچنین با استفاده از روش های مختلف اقدام به تماشا کردن استوری های هاید شده کنید. این روش ها باعث می شود تا بتوانید به صورت ناشناس استوری ها را مشاهده کنید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x