قوانین و مقررات سایت

پرداخت در سایت هایپرفالو به معنای پذیراش قوانین و مقررات این سایت می باشد به همین الان اگر تا الان از سایت پرداخت نزده اید حتما این صفحه را ابتدا کامل بخوانید و بعد پرداخت بزنید.

۱) پشتیبانی سایت اول در تلگرام و بعد در واتساپ انجام می شود و در حال حاضر پشتیبانی تلفنی موجود نیست و پیام های شما در کمتر از ۲۴ ساعت پاسخ داده می شوند.

۲) امکان بازگشت وجه پس از خرید از سایت هایپرفالو وجود ندارد. بنابرین خواهشمندیم قبل از خرید با دقت سرویس مورد نظر را انتخاب کنید.

۳) تفاوت سرویس واقعی(ایرانی) با سرویس فیک(خارجی) در کیفیت و ریزش آن هاست نه در فعال بودن یا واقعی بودن و این موضوع در سایت گفته شده و اینکه توجه داشته باشید که ممکن است در سرویس واقعی(ایرانی) هم اکانت های خارجی دریافت کنید اما تفاوت این است که این سرویس سروری جدا دارد و همیشه با کیفیت تر از سرویس فیک می باشد. به این منظور که اگر شما در سرویس ایرانی ۳۰ درصد فالوور خارجی دیدید این به این معناست که در سرویس فیک ۹۰ تا ۱۰۰ درصد خارجی وجود دارد! بنابرین درصد ایرانی بودن سرویس واقعی(ایرانی) به سرور مورد نظر بستگی دارد.

۴) در صورت ثبت سفارش برای پیج هایی که خلاف قوانین جمهوری اسلامی باشد, سفارش شما انجام نخواهد شد.

۵) هرگونه برخورد نادرست با پشتیبان سایت می تواند باعث مسدود شدن آی پی شما, بلاک شدن آن اکانت و حتی باعث سوخت سفارش شما شود. بنابرین در هنگام پیام دادن خواهشمندیم این موضوع را رعایت کنید.

۶) سایت هایپرفالو این حق را دارد که هروقت صلاح دید این صفحه قوانین و مقررات را آپدیت کند بنابرین لازم است هروقت می خواهید خرید بزرگی در سایت انجام دهید این صفحه را کامل و با دقت بخوانید.