خرید بازدید اینستاگرام

با خرید بازدید اینستاگرام می توانید به راحتی برای پست های ویدیویی که در پیج خود دارید بازدید بزنید! سایت هایپرفالو در این زمینه به شما سریع ترین خدمات ارسال بازدید را بدون هیچگونه ریزشی ارائه می دهد، اگر هزار بازدید دریافت کنید، حتی بعد از یک سال تعداد این هزار تا کمتر نخواهد شد، این یعنی تضمین 100% بدون ریزش بودن این سرویس. سرویس خرید بازدید اینستاگرام فقط برای ویدیو های اینستاگرام می باشد و شما نمی توانید برای عکس های پیج خود از آن استفاده کنید زیرا هیچ تاثیری نخواهد داشت.

ویدیو زیر را حتما ببینید

چرا بازدید اینستاگرام بخریم؟

خرید بازدید اینستاگرام همانند سایر خدمات دیگر ما فواید مهمی برای پیج شما دارد، برای مثال اگر 50 هزار فالوور دارید اما پست های شما 5 هزار بازدید دارد، این باعث بی اعتمادی فالوور های شما نسبت به پیجتان خواهد شد و خیلی راحت هرکسی می فهمد که فالوور های شما فیک هستند، چه پیج شما فروشگاهی باشد چه نباشد، تاثیر مستقیمی بر روی عملکرد فالووری های فعلی و فالوور های بعدی شما خواهد داشت، هرچه پیج شما محبوب تر و پربازدید تر به نظر برسد، افراد جدیدی که پیج شما را می بینند ناخوداگاه بهتر شما را فالو و حتی لایک می کنند بنابرین با خرید بازدید اینستاگرام هم اعتبار خود را افزایش دهید و هم نرخ تعامل کاربران را بالاتر ببرید.
پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته

در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستیم

تحویل سریع

در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد

تضمین کیفیت

تضمین ارائه بهترین کیفیت خدمات اینستا

سابقه فعالیت

6 سال سابقه

بالاترین سابقه در ارائه خدمات اینستاگرام

+2 میلیون سفارش

تا الان بیش از 2 میلیون سفارش ثبت شده

خرید بازدید (ویو) اینستاگرام

همانطور که گفتیم با خرید بازدید اینستاگرام می توانید بازدید ویدیو های خود را افزایش دهید، این سرویس با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ممکن انجام خواهد شد که هیچ ریزشی نخواهد داشت، توجه داشته باشید که هرچقدر بازدید بالاتری خریداری کنید، هدیه دریافتی بالاتر می رود و مبلغ آن بازدید ارزان تر خواهد شد، اگر به دنبال خدمات بیشتری در رابطه با بازدید اینستاگرام هستید یا تعداد بالاتری نیاز دارید، با پشتیبان سایت در تماس باشید.

500 بازدید

فقط 2 هزار تومان
 • کـیـفـیـت بـالا
 • تحویل ســریـع
 • 10 بازدید هدیه

1,000 بازدید

فقط 3 هزار تومان
 • کـیـفـیـت بـالا
 • تحویل ســریـع
 • 20 بازدید هدیه

5,000 بازدید

فقط 10 هزار تومان
 • کــیـفـیـت بــالا
 • تـحـویـل سـریـع
 • 100 بازدید هدیه

10,000 بازدید

فقط 20 هزار تومان
 • کــیـفـیـت بــالا
 • تـحـویـل سـریـع
 • 200 بازدید هدیه

20,000 بازدید

فقط 40 هزار تومان
 • کــیـفـیـت بــالا
 • تـحـویـل سـریـع
 • 500 بازدید هدیه

خرید بازدید ایرانی اینستاگرام!!

متاسفانه در بسیاری از سرویس های فروش بازدید اینستاگرام دیده شده که با این عنوان اقدام به فروش بازدید با قیمت بالاتر می کنند! توجه داشته باشید که چیزی به نام خرید بازدید ایرانی اینستاگرام وجود ندارد و تمام این موارد با نرم افزار زده می شود در نتیجه هیچ تفاوتی ندارد که بازدیدکننده شما ایرانی باشد یا خارجی، مورد مهم تر این است که شما اصلا نمی توانید متوجه این موضوع شوید! ممکن است به شما سرویس خرید بازدید ایرانی اینستاگرام با قیمت بالا فروخته شود اما برای شما بازدید خارجی زده شود، هیچ سرویسی برای تشخیص این موضوع وجود ندارد.

بعضی از افراد فکر می کنند اگر بازدید کننده آنها ایرانی باشد باعث افزایش لایک یا افزایش فالوور پیج آن ها خواهد شد درحالی که اصلا اینگونه نیست، خودتان می توانید این موضوع را تست کنید. طبق تجربه 6 ساله ما این موضوع هیچ ربطی ندارد و هیچ تفاوتی بین بازدید خارجی اینستاگرام با بازدید ایرانی اینستاگرام ندارد. افراد دیگر خیال می کنند با خرید بازدید ایرانی اینستاگرام می توانند نرخ تعامل را بالا ببرند و وارد اکسپلورر شوند درحالی که این موضوع هیچ ربطی ندارد و در هیچ رسانه معتبری این موضوع تایید نشده، سایت هایپرفالو این قضیه را 5 بار بر روی 20 پیج مختلف تست کرده و طبق آنالایز های ما (100 آنالیز) هیچ تاثیری در این روند نخواهد داشت پس لطفا فریب نخورید و برای این بابت مبلغ بیشتری پرداخت نکنید. به راحتی اقدام به خرید بازدید خارجی اینستاگرام کنید زیرا با نسخه ایرانی آن هیچ تفاوتی از نظر کیفیت ندارد، هرچند بستگی دارد که از چه سایت و سرویسی خریداری شود.