آموزش گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام

آموزش گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام

افرادی که قصد دارند تا در اینستاگرام فعالیت کرده و به رشد صفحه خود کمک کنند، یکی از سوالات بسیار مهمی که همواره مطرح می کنند این است که چگونه می توان اقدام به گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام کرد. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا شما را با این تکنیک آشنا کرده و در رابطه با آن توضیحات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید تا به بررسی این مسئله بسیار مهم پرداخته و در مورد آن توضیحات کاملی را به شما ارائه دهیم.

اهمیت گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام

پیش از این که بخواهیم شما را با نحوه گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام آشنا کنیم باید در رابطه با اهمیت این مسئله صحبت کنیم. به منظور بررسی این موضوع باید گفت که امروزه کسب و کارهای بسیار زیادی در اینستاگرام فعالیت کرده و تلاش می کنند تا با انجام کارهای مختلف مثل خرید فالوور اینستاگرام و یا خرید لایک اینستاگرام تعداد مخاطبین خود را به طرز چشمگیری افزایش داده و در نهایت این مخاطبین را تبدیل به مشتریان شان کنند.

در این بین اما مسئله بسیار مهم این است که کسب و کارهای بزرگ عمدتاً دارای وب سایت هستند و تلاش آن ها این است که در سریع ترین زمان ممکن بتوانند مخاطبین خود را از اینستاگرام خارج کرده و آن ها را به سمت وب سایت شان هدایت کنند.

مطلب مرتبط: روش تشخیص فالوور فیک

در این بین استفاده از لینک در بیو می تواند به شما کمک کند تا از طریق آن بتوانید وب سایت خود را به سایر افراد نشان داده و آن ها را از اینستاگرام به سمت وب سایت خود هدایت کنید. این مسئله بسیار مهم به قدری حائز اهمیت است که امروزه بسیاری از کسب و کارها در کنار خرید فالوور اینستاگرام به دنبال آن هستند تا با اضافه کردن چنین قابلیتی به بیو اینستاگرام خود فضایی برای انتقال مخاطبین شان از اینستاگرام به وب سایت کسب و کار ایجاد کنند.

چرا باید در بیو اینستاگرام خود لینک بگذاریم؟

لینک در بیو

اینستاگرام پرطرفدار ترین برنامه سوشیال مدیا در ایران است و میلیون ها کاربر فعال دارد. افراد بسیاری برای ایجاد کسب و کار و کسب درآمد پا به اینستاگرام می گذارند و شروع به منتشر کردن محتوا می کنند. اینستاگرام یکی از برنامه هایی است که شما به سرعت می توانید از آن بازدید کسب کنید. بسیاری از افرادی که شروع به استفاده از اینستاگرام به صورت بیزینس می کنند در راستای افزایش بازدید برای دیگر شبکه های اجتماعی خود هستند. این افراد در زمینه های مختلفی سایت های اینترنتی یا کانال هایی دارند و برای افزایش بازدید آنها تصمیم به استفاده از اینستاگرام گرفته اند تا زود تر بازدید بگیرند. اینستاگرام با سیستم پیشرفته اکسپلور خود می تواند شما را خیلی زود تر به بازدید مورد نظر خود برساند. اگر از آموزش های درست استفاده کنید و نکته های مهم را رعایت کنید به راحتی در اینستاگرام پیشرفت می کنید و بازدید کسب می کنید و تنها کاری باید انجام دهید منتقل کردن این بازدید ها به دیگر حوزه های فعالیت خود است.

1) سایت های اینترنتی

کسانی که سایت های فروش اینترنتی یا خبری دارند و نیاز به بازدید و افزایش فروش دارند باید لینک سایت خود را در بیوی پیج خود قرار دهند تا فالوور های آنها از سایت بازدید کنند. ساده ترین راه برای افزایش فروش و بازدید این است که در اینستاگرام فعالیت بیشتری داشته باشید و فالوور های وفادار پیدا کنید. اگر محتوای خوبی تولید کنید و حرفه ای عمل کنید خیلی زود کسانی را پیدا می کنید که علاقمند به محصولات و محتوا های شما می شوند و مطمئنا برای خرید یا مشاهده محتوا های بیشتر از سایت شما بازدید می کنند. بسیاری از کسانی که سایت های فروش اجناس مانند کیف و کفش و کتاب داشته اند برای افزایش فروش به اینستاگرام ورود کرده اند و نتایج بهتری در مدت زمان کمتری دریافت کرده اند. روش های اینکه چگونه کاربران خود را مجبور کنید روی لینک شما کلیک کنند را در سرتیتر “چگونه کاربران را وادار کنیم که روی لینک کلیک کنند” توضیح داده ایم.

2) کانال های تلگرام

لینک اینستاگرام

تلگرام برخلاف اینستاگرام محدود است و شما نمی توانید کاربران خود را به وسیله تلگرام افزایش دهید. برای افزایش کاربر در تلگرام شما نیاز به تبلیغات زیادی دارید که هزینه های بالایی هم درخواست می کند. راهی که بسیاری از ادمین های تلگرامی پیش گرفته اند فعالیت در اینستاگرام است. همانطور که گفتیم اینستاگرام یک برنامه محدود نیست و شما به سادگی می توانید در آن بازدید و کاربر جذب کنید و سپس آنها را به چنل تلگرام خود منتقل کنید. در این راه شما هم بازدید های خود را دریافت می کنید و هم در چندین شبکه مجازی فعالیت می کنید که باعث اعتبار بیشتر و بازدید کلی بالاتر می شود. پیشنهاد ما به شما منتقل کردن کلی کسب و کار حوزه فعالیت به اینستاگرام است تا تمرکز بیشتری داشته باشید ولی اگر می خواهید که چنل تلگرام خود را فعال نگه دارید بهترین روش فعالیت در اینستاگرام و منتقل کردن بازدید ها به تلگرام است که روش های اینکه چکونه کاربران خود را مجبور به بازدید از چنل تلگرام خود کنید را در سرتیتر بعدی قرار داده ایم.

3) یوتیوب

یوتیوب در ایران به اندازه ای که اینستاگرام کاربر فعال دارد بازدید دریافت نمی کند و از دلایل آن هم می توان به فیلتر بودن آن اشاره کرد. گرفتن بازدید در یوتیوب بدون داشتن پشتوانه بسیار سخت است و نیازمند حمایت و پشتیبانی و تلاش بسیار است. برای افزایش بازدید در یوتیوب شما نیازمند کاربرانی هستید که به خاطر شما یوتیوب را چک کنند و از شما حمایت کنند. اینگونه فالوور ها را می توانید از اینستاگرام به دست آورید زیرا کاربران ایرانی در اینستاگرام بسیار فعال هستند و محتوا های زیادی را تماشا می کنند. اگر وقت کافی دارید که برای هر دو برنامه محتوا تولید کنید مطمئن باشید که خیلی زودتر به بازدید مورد نظر خود در یوتیوب دست پیدا می کنید. حضور داشتن به عنوان یک تولید کننده محتوا هم در یوتیوب و هم در اینستاگرام شما را بسیار معروف تر می کند و کاربران وفاداری برای شما جذب می کند که واقعا عاشق محتوای شما هستند و از شما حمایت می کنند. بسیاری از یوتیوبر های موفق ایران در اینستاگرام هم فعالیت می کنند تا هر روز کاربران بیشتری جذب کنند. هیچوقت نباید دست از تلاش برای پیشرفت گرفت و همیشه به فکر ایده هایی باشید که شما را رو به جلو حرکت دهد.

چگونه کاربران را وادار کنیم که روی لینک کلیک کنند؟

کلیک کردن روی لینک

دلایل اینکه شما چرا به لینک در بیوی خود نیاز دارید را توضیح دادیم و اکنون به این قضیه می پردازیم که چگونه کاربران را تشویق کنیم که از لینک دیگر شبکه اجتماعی شما بازدید کنند. برای اینکه کاربران مشتاق به بازدید کردن از سایت یا کانال تلگرام یا چنل یوتیوب شما باشند باید انها را کنجکاو به بازدید کردن کنید. در این روش شما یاد می گیرید که چگونه کاری کنید که کاربران صفحه اینستاگرام شما با میل خود از لینک شما دیدن کنند.

1) بازدید از تلگرام

تنها با قرار دادن لینک تلگرام خود در بیوی اینستاگرام نمی توانید انتظار داشته باشید که کاربران از شما حمایت کنند بلکه باید با انتشار محتوای درست آنها را مجبور کنید که به خواست خود از تلگرام شما دیدن کنند. اگر در اینستاگرام محتوای ویدئویی و ادیت شده منتشر می کنید با این موضوع برخورد داشته اید که کاربران از شما تقاضای ویدئو یا اهنگ ویدئو را کرده اند. شما می توانید در کپشن خود بنویسید که آهنگ مورد نظر در چنل تلگرام با کد مورد نظر قرار داده شده است. با این روش کاربران بدون اینکه از شما درخواست کنند از چنل شما بازدید می کنند و آهنگ یا ویدئوی مورد نظر خود را دانلود می کنند.

2) بازدید از یوتیوب

یوتیوب منبع محتوا های ویدئویی است و شما برای اینکه بازدید های بیشتری روی پست خود دریافت کنید می توانید از اینستاگرام کمک بگیرید. شما با انتشار یک ویدئوی کوتاه شده از ویدئوی اصلی در صفحه اینستاگرام خود می توانید به فالوور های خود نشان دهید که چه محتوایی منتشر کرده اید و اگر کاربران از محتوای منتشر شده رضایت داشته باشند برای دیدن ویدئوی کامل به چنل یوتیوب شما مراجعه می کنند و از شما حمایت می کنند.

آموزش گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام

آموزش لینک گذاشتن

حالا که شما را با اهمیت گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام آشنا کردیم بهتر است تا به بررسی نحوه انجام این فرایند پرداخته و در رابطه با آن صحبت کنیم. به منظور بررسی این مسئله باید گفت که اینستاگرام به عنوان شبکه اجتماعی محبوب تلاش کرده تا همواره این امکان را برای کسب و کارها به وجود بیاورد تا مخاطبین خود را به وب سایت های مختلف لینک داده و آن ها را به صفحات مدنظرشان هدایت کنند.

در همین راستا اینستاگرام این امکان را فراهم کرده تا کاربران بتوانند لینک وب سایت خود، لینک سایر شبکه های اجتماعی شان و یا سایر لینک ها را در بیو قرار داده و از این طریق اقدام به جذب مخاطب کنند.

البته نباید از این موضوع بسیار مهم غافل شوید که بر اساس قوانین اینستاگرام هر صفحه در بیو تنها قادر است تا یک لینک در بیو اینستاگرام بگذارد و امکان اضافه کردن چندین لینک در قسمت بیو وجود ندارد.

به منظور گذاشتن لینک وب سایت در بیو اینستاگرام باید به این مسئله توجه داشته باشید که به منظور رسیدن به این هدف باید وارد اپلیکیشن اینستاگرام شده و در بخش پایین صفحه در روی آیکون پروفایل خود بزنید و با انجام این کار به صفحه پروفایل خود منتقل خواهید شد.

سپس باید به سراغ گزینه Edit Profile رفته و آن را انتخاب کنید. انتخاب این گزینه شما را به بخش تنظیمات پروفایل تان هدایت می کند و در آن جا می توانید فرآیندهای مختلفی را انجام دهید. پس از ورود به بخش Edit Profile می توانید بخش های مختلفی برای اضافه کردن اطلاعات مشاهده کنید.

یکی از این بخش ها با نام Website مشخص شده است که در آن می توانید لینک مورد نظر خود را قرار داده و از این طریق اقدام به اضافه کردن لینک به بیو خود کنید. پس از قراردادن لینک در بخش Website باید بر روی آیکون شبیه به تیک کلیک کرده تا فرایند های انجام شده را ذخیره کنید.

پیشنهاد ما این است که پس از ذخیره کردن لینک حتماً یک بار خودتان بر روی آن کلیک کرده و از طریق این لینک به وب سایت مورد نظر خود منتقل شوید. انجام این کار به شما کمک می کند تا بررسی کنید که آیا لینک سالم است یا خیر.

پس از انجام این کار است که مخاطبین و دنبال کنندگان صفحه شما می توانند با استفاده از این لینک اقدام به ورود به صفحه مورد نظر شما کنند. شما می توانید با انجام کارهایی مثل خرید فالوور اینستاگرام و یا خرید بازدید اینستاگرام مخاطبین صفحه خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید و مطمئناً با بالا رفتن تعداد دنبال کنندگان صفحه، نرخ افرادی که از طریق لینک قرار داده شده وارد وب سایت تان می شوند نیز افزایش دو چندانی پیدا خواهند کرد.

چه لینک هایی را می توان در بیو اینستاگرام قرار داد

شاید برای شما این سوال بسیار مهم مطرح شود که چه لینک هایی را می توان در بیو اینستاگرام قرار داد. به منظور بررسی این مسئله باید به این نکته شرکت که شما می توانید انواع لینک های سایت ها و شبکه های اجتماعی را در قسمت بیو اینستاگرام قرار دهید. حتی شما می توانید آیدی خود در پیام رسان های مختلف را به صورت لینک شده در این بخش قرار داده تا افراد با انتخاب آن به صفحه شما در پیام رسان های گوناگون منتقل شوند. به عنوان مثال شما می توانید با اضافه کردن آیدی تلگرام خود به صورت https://t.me/example در بیو اینستاگرام اقدام به ایجاد یک درگاه ارتباطی برای انتقال مخاطبین اینستاگرام خود به صفحه تلگرام تان کنید.

نکات مهم به منظور اضافه کردن لینک در بیو

نکات مهم لینک در بایو

حالا که در رابطه با اضافه کردن لینک وب سایت در بیو اینستاگرام با شما صحبت کرده و اطلاعات کاملی در این زمینه را ارائه کردیم، بهتر است تا به چند نکته بسیار مهم برای افزایش کارآمدی لینک در بیو پرداخته و در مورد آن صحبت کنیم. در این راستا باید به این مسئله توجه داشته باشید که اگر لینک های خود را با استفاده از وب سایت های کوتاه کننده آدرس تغییر داده و آن ها را با حروف تصادفی ایجاد کنید، این لینک ها نمی توانند کاربر را جذب کنند و بهتر است که لینک هایی را در قسمت بیو اضافه کنید که از کلمات معنی دار ساخته شده و همین مسئله باعث می شود تا کاربران با علاقه بیشتری بر روی آن کلیک کنند.

از سوی دیگر به منظور ایجاد لینک لازم است تا در متن آن از کلماتی استفاده کنید که بیانگر محتوای صفحه لینک شده باشد. این مسئله به کاربر این امکان را می دهد که با اطمینان بیشتری بر روی لینک ایجاد شده کلیک کنند.

مطلب مرتبط: روش افزایش کامنت اینستاگرام

از سوی دیگر حتماً سعی کنید تا از لینک های طولانی استفاده نکنید. البته این مسئله نباید نکته اول را نقض کند. در واقع لینک شما نباید خیلی طولانی باشد و نباید به صورت کوتاه و با حروف تصادفی ایجاد شود. بلکه باید لینک دارای کلمات معنی دار و با اندازه قابل قبولی باشد تا کاربر به راحتی بتواند با آن ارتباط برقرار کرده و از آن استفاده کند.

همچنین اگر قصد دارید تا کاربران را از وجود لینک در بیو اینستاگرام خود آگاه کنید، لازم است تا در تولید محتوا های خود به این مسئله اشاره کنید. در واقع شما می توانید در هنگام استوری و پست گذاشتن اعلام کنید که لینک وب سایت در بیو وجود دارد. انجام این کار باعث می شود تا مخاطبینی که از طریق خرید فالوور اینستاگرام به دست آوردید یا افرادی که با خرید لایک اینستاگرام به سراغ صفحه شما آمده اند، متوجه وجود لینک در قسمت بیو اینستاگرام شما شده و به این بخش بروند.

حرف آخر

در این مطلب از سایت هایپرفالو نگاهی به نحوه گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام پرداخته و بیان کردیم که به منظور انجام این فرایند باید به چه نکاتی توجه داشته باشید و از چه طریق می توانید لینک های مختلف را به بیو صفحه خود در اینستاگرام اضافه کنید. همچنین در انتها بیان کردیم که به منظور افزایش کارآمدی لینک باید چه نکاتی را مد نظر قرار دهید. توجه به نکات گفته شده در این مطلب به شما کمک می کند تا به بهترین شکل ممکن بتوانید اقدام به گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام خود کنید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x