7 روش افزایش کامنت اینستاگرام

افزایش کامنت اینستاگرام

افرادی که قصد دارند تا صفحه اینستاگرام آن ها رشد کرده و صفحه خود را از نظر تعداد دنبال کننده افزایش دهند، همواره با انجام فرآیندهای مختلف در تلاش هستند تا تعداد فالوور، لایک، بازدید و یا کامنت صفحه خود را افزایش دهند. در این یکی از سوالات بسیار مهمی که مطرح می شود این است که در کنار انجام کارهایی مثل خرید بازدید اینستاگرام، خرید لایک اینستاگرام و یا خرید فالوور اینستاگرام چه کارهایی دیگری را می توان به منظور افزایش تعاملات کاربران در یک صفحه انجام داد؟ به منظور پاسخ به این سوال بسیار مهم امروز قصد داریم تا شما را با تکنیک هایی آشنا کنیم که به افزایش تعداد کامنت های یک صفحه به شما کمک می کند. پس با هایپرفالو همراه باشید تا نگاهی به این تکنیک ها بیاندازیم و در مورد آن صحبت کنیم.

پابلیک کردن صفحه اینستاگرام

یکی از نکات مهمی که به منظور افزایش تعداد کامنت اینستاگرام باید به آن توجه داشته باشید، پابلیک کردن صفحه است.

در واقع شما اگر صفحه خصوصی داشته باشید، تنها افراد محدودی قادر خواهند بود تا از صفحه شما بازدید کنند و حتی با انجام کارهایی مثل خرید فالوور اینستاگرام و یا خرید کامنت اینستاگرام نیز تعداد افرادی که به صفحه شما اضافه شده و اقدام به کامنت گذاشتن می کنند، در محدوده مشخصی است.

در همین راستا پیشنهاد ما این است که به عنوان اولین گام اقدام به پابلیک کردن صفحه خود کنید. انجام این کار باعث می شود تا در کنار فرآیندهای مثل خرید بازدید اینستاگرام و یا خرید کامنت اینستاگرام، به صورت ارگانیک و طبیعی افراد بسیاری در طول روز بتوانند از صفحه شما بازدید کرده و اقدام به کامنت گذاشتن کنند. این مسئله باعث می شود تا شانس دریافت کامنت شما افزایش چشمگیری پیدا کند.

ایجاد محتوای چالشی و جذاب

تولید محتوا یکی از مهم ترین کارهایی است که به منظور رشد در شبکه اجتماعی اینستاگرام باید به آن توجه داشته باشید. در واقع اگر تولید محتوای شما مناسب نباشد، حتی اگر اقدام به خرید لایک اینستاگرام، خرید کامنت اینستاگرام و یا خرید فالوور اینستاگرام هم کنید باز هم صفحه شما نمی تواند رشد چشمگیری را تجربه کند، چرا که تولید محتوا مهم ترین کاری است که باید حتماً در صفحه خود انجام دهید.

به منظور افزایش کامنت در اینستاگرام لازم است تا اقدام به تولید محتواهایی چالشی و جذاب کنید. در واقع هر چه تولید محتوای شما چالشی تر باشد، افراد بیشتری جذب آن شده و اقدام به کامنت گذاشتن می کنند.

به عنوان مثال ایجاد پست های مقایسه ای، بررسی موضوعات ترند، واکنش به اتفاقات داغ روز و… از مهم ترین و اصلی ترین محتواهای چالشی هستند که باید به آن ها توجه داشته باشید. نکته مهمی که باید بدانید این است که اگر اقدام به تولید محتوا در زمینه های گفته شده کنید، افراد بسیار زیادی تلاش می کنند تا نظرات خود را با شما به اشتراک گذاشته و یا با سایر کاربران گفتگو و بحث کنند. همین مسئله باعث می شود تا به شکل ناگهانی تعداد کامنت های شما افزایش چشمگیری پیدا کند.

برگزاری مسابقات جایزه دار از طریق کامنت گذاشتن

تکنیک برگزاری مسابقه از طریق کامنت گذاشتن یکی از تکنیک های خاصی است که امروزه در اینستاگرام محبوبیت بسیار زیادی دارد. در این روش شما از کاربران خود می خواهید که با کامنت گذاشتن و در کنار آن انجام کارهای دیگر در مسابقه شما شرکت کرده و بقیه جایزه شوند. سپس از بین کاربران، چند نفر محدود را انتخاب کرده و اقدام به اعطای جوایز مختلف کنید.

بررسی های صورت گرفته نشان می دهد که با انجام این کار حجم گسترده ای از کاربران به صفحه شما وارد شده و اقدام به کامنت گذاشتن می کنند. نکته جالبی که باید به آن اشاره کرد این است که امروزه فعالین حوزه تولید محتوا در اینستاگرام اقدام به اضافه کردن پارامتر های جذاب دیگری به این تکنیک می کنند. به عنوان مثال آن ها از کاربران می خواهند تا به منظور شرکت در مسابقه در کنار کامنت گذاشتن چند نفر از دوستان خود را نیز منشن کنند. این کار باعث می شود تا به صورت شبکه ای افراد بیشتری از صفحه شما بازدید کرده و اقدام به کامنت گذاشتن در صفحه شما کنند.

درخواست از کاربران برای نظر دادن

بر اساس بررسی های روانشناسی اگر شما پس از ارائه محتوای جذاب به کاربران، آن ها را مجذوب خود کنید و در نهایت از آن ها بخواهید تا نظرات شان را با شما به اشتراک بگذارند، درصد بسیار زیادی از کاربران این کار را انجام داده و اقدام به کامنت گذاشتن می کنند.

انجام این کار باعث می شود تا تعداد کامنت های صفحه شما رشد بسیار زیادی پیدا کند. البته پیشنهاد ما این است که قبل از انجام این کار حتماً از طریق خرید فالوور اینستاگرام و یا خرید بازدید اینستاگرام تعداد دنبال کنندگان خود را افزایش دهید، چرا که اگر تعداد دنبال کنندگان صفحه شما بالا برود، شانس شما برای دریافت کامنت نیز افزایش فوق العاده پیدا می کند.

تولید محتوای ویدیویی

از دیگر تکنیک هایی که به منظور دریافت کامنت در اینستاگرام باید به آن اشاره کرد این است که حتما محتوای ویدیویی تولید کنید. تحقیقات و بررسی های صورت گرفته نشان می دهد که محتواهای ویدیویی به دلیل جذابیت شان باعث می شود تا کاربر با پست منتشر شده بیشتر تعامل داشته باشد و حتی اقدام به کامنت گذاشتن در رابطه با آن پست نیز کند. پیشنهاد ما این است که به منظور افزایش تعداد کامنت های صفحه خود درصد مشخصی از محتوا صفحه تان را به صورت ویدیویی تولید کنید.

توجه به زمان مناسب برای پست گذاشتن

متاسفانه بارها دیده شده که بسیاری از افراد با وجود انجام کارهایی مثل خرید فالوور اینستاگرام، خرید لایک اینستاگرام و یا حتی خرید بازدید اینستاگرام باز هم نمی توانند به رشد صفحه خود کمک کرده و از طریق تولید محتوا افراد بیشتری را جذب صفحه خود کنند.

در این بین یکی از نکات بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که به منظور تولید محتوا حتماً به زمان های مناسب برای پست گذاشتن توجه کنید. به منظور بررسی این مسئله باید گفت که اینستاگرام مثل هر شبکه اجتماعی زمان های مناسبی برای پست گذاشتن دارد و این زمان ها برای هر کشور متفاوت است.

در واقع این زمان ها بر اساس بررسی های صورت گرفته و آمارها به دست آمده و نشان دهنده این است که کاربران بیشتر در چه اوقاتی از اینستاگرام استفاده می کنند. مطمئنا اگر شما در زمان هایی که افراد بیشتری در اینستاگرام حضور دارند اقدام به تولید محتوا و پست گذاشتن کنید، شانس افزایش تعداد لایک و کامنت های صفحه شما بیشتر می شود. به همین دلیل است که به شما پیشنهاد می دهیم تا در رابطه با بهترین زمان برای پست گذاشتن در اینستاگرام تحقیق کرده و با برنامه ریزی کاملی اقدام به تولید محتوا در صفحه خود کنید.

جمع بندی این مطلب

در این مطلب به بررسی این مسئله بسیار مهم پرداختیم که چگونه در کنار انجام کارهایی مثل خرید فالوور اینستاگرام و یا خرید بازدید اینستاگرام می توان به صورت ارگانیک و طبیعی به افزایش تعداد کامنت ها یک صفحه کمک کرد. ما در این مطلب از سایت هایپرفالو تلاش کردیم تا شما را با روش ها و تکنیک هایی آشنا کنیم که انجام آن ها باعث می شود تا نرخ کامنت گذاری کاربران برای محتوا شما افزایش پیدا کرده و بتوانید در مدت زمان کوتاهی تعداد کامنت های صفحه خود را افزایش چشمگیری دهید. همچنین پیشنهاد می کنیم مطلب دلیل رفرش نشدن اینستاگرام را بخوانید زیرا می تواند مشکل شما را حل کند.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x