تنها روش افزایش بازدید استوری اینستاگرام

افزایش بازدید استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام یکی از قابلیت های جدیدی است که به این شبکه اجتماعی اضافه شده و این امکان را به شما می دهد تا بتوانید اقدام به گذاشتن محتوایی با مدت زمان محدود کنید. در واقع محتوایی که در استوری اینستاگرام قرار می دهید پس از ۲۴ ساعت به صورت خودکار دیگر به مخاطبین شما نمایش داده نمی شود. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که این استوری ها در بخش اکانت شما باقی خواهند ماند و می توانید هر زمان که علاقه مند بودید به آن ها دسترسی پیدا کنید. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا به این سوال بسیار مهم پاسخ دهید که چگونه می توان اقدام به افزایش بازدید استوری اینستاگرام رایگان کرد و چگونه بدون نیاز به انجام کارهایی مثل دانلود برنامه افزایش بازدید استوری اینستاگرام و یا کمک گرفتن از ربات افزایش بازدید اینستاگرام به افزایش تعداد افرادی که استوری های شماره شما را تماشا می کنند کمک کنید. پس با هایپرفالو همراه باشید تا به این مسئله بسیار مهم پرداخته و در مورد آن صحبت کنیم.

استفاده از هشتگ

یکی از تکنیک های طلایی که به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی بازدیدهای استوری خود را افزایش دهید، استفاده از هشتگ در محتوای تولید شده در استوری است. نکته مهمی که باید بدانید این است که با وجود این که شما می توانید با کارهایی مثل خرید بازدید اینستاگرام و یا خرید فالوور اینستاگرام تعداد بازدید کنندگان خود را افزایش چشمگیری دارید، اما یکی از تکنیک های بسیار مهم که می تواند مخاطبین ارگانیک را برای شما به ارمغان بیاورد، استفاده از هشتگ است.

شما می توانید با انتخاب هشتگ های مناسب در استوری های خود این امکان را به وجود بیاورید تا افرادی که آن هشتگ را دنبال می کنند به سراغ استوری های شما آمده و بتوانند آن را مشاهده کنند. نکته مهم آن است که استفاده از هشتگ های ترند در اینستاگرام یک مسئله بسیار مهم است که می تواند به افزایش بازدید اینستاگرام کمک کند.

مطلب مرتبط: شیوه نوشتن کپشن جذاب برای اینستاگرام

البته نباید از این مسئله بسیار مهم غافل نشوید که در استفاده از هشتگ نباید زیاده روی کنید و همچنین از هشتگ های غیر مرتبط به هیچ عنوان استفاده نکنید. توجه به این مسئله و استفاده درست و اصولی از هشتگ باعث می شود تا تعداد بازدید های استوری های شما افزایش فوق العاده ای پیدا کند و بتوانید اقدام به افزایش بازدید استوری اینستاگرام رایگان کنید.

استفاده از محتوای تولید توسط سایر افراد

به منظور انتشار استوری حتما لازم نیز تا محتوایی که توسط خودتان تولید شده را در این بخش از اینستاگرام قرار دهید. شما می توانید محتوای جذاب سایر افراد را نیز به استوری خود اضافه کنید. انجام این کار باعث می شود تا افراد بیشتری اقدام به بازدید از استوری های شما کنند. در واقع هر چه استوری هایی که شما می گذارید جذاب تر و خاص تر باشد، افراد بیشتری آن را تماشا کرده و همچنین واکنش های مختلفی به آن دارند. از سوی دیگر اگر به عنوان یک کسب و کار در اینستاگرام فعالیت می کنید می توانید از محتوایی که توسط مخاطبین و مشتریان شما تولید شده در بخش استوری نیز استفاده کنید. به منظور بررسی این مسئله بسیار مهم باید گفت که شما می توانید از بازخوردهایی که مشتریان تان نسبت به کسب و کارهایتان دارند در بخش استوری استفاده کنید. این مسئله باعث می شود تا هم استوری های شما جذاب باشد و هم سایر افرادی که تا به حال از کسب و کار شما خرید نکردند با اعتماد بیشتری این فرایند را انجام دهند.

افزایش جذابیت بصری

از دیگر تکنیک های بسیار مهمی که به شما کمک می کند تا بازدید اینستاگرام خود را افزایش دهید، استفاده از جلوه های بصری است. به منظور بررسی این مسئله باید گفت که اگر شما اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کرده و یا با انجام کارهای مختلفی مثل خرید بازدید اینستاگرام به دنبال بالا بردن تعداد بازدید های استوری خود هستید، می توانید به سراغ یک روش ارگانیک رفته و با اضافه کردن جلوه های بصری مختلف مثل افزودن استیکر و انیمیشن در استوری های خود آن را برای مخاطبین تان جذاب کنید. هر چه زیبایی بصری استوری های شما افزایش پیدا کند، نرخ تعامل مخاطبین تان با شما بالاتر خواهد رفت. استفاده از این تکنیک به شما کمک می کند تا هم مخاطبین فعلی تان با شما تعاملات بیشتری داشته باشند و هم اقدام به پیدا کردن مخاطبین جدید کنید.

انتشار استوری در زمان مناسب

افرادی که در اینستاگرام فعالیت می کنند و به صورت نامنظم اقدام به پست گذاشتن و یا استوری کردن می کنند، یکی از سوالات بسیار مهمی که همواره می پرسند این است که چرا بازدید استوریم کم شده؟

به منظور پاسخ به این سوال باید گفت یکی از مهم ترین مواردی که این دسته از افراد به آن توجه نمی کنند موضوع انتشار استوری در زمان مناسب است. اگر بخواهیم در رابطه با این مسئله توضیحات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم باید گفت که حتی اگر شما اقدام به خرید بازدید اینستاگرام کرده و یا با خرید فالوور اینستاگرام بخواهید تا بازدیدکنندگان استوری های خود را افزایش دهید، اگر در زمان مناسبی استوری نگذارید این مسئله می تواند شما را در طولانی مدت با مشکل مواجه کرده و شما را با ریزش بازدید استوری مواجه کند.

مطلب مرتبط: روزانه چند پست و استوری بزاریم؟

این که چه زمان هایی اوقات مناسبی برای استوری گذاشتن هستند، باید به این نکته اشاره کنیم که این موضوع به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. فرهنگ، شرایط زندگی، سبک زندگی، ویژگی های اخلاقی کاربران و… همه به عنوان عوامل تأثیرگذار هستند.

اگر قصد دارید تا اقدام به پیدا کردن بهترین زمان برای استوری کنید، باید به این موضوع توجه داشته باشید که پیشنهاد ما این است تا حتما نگاهی به استوری های قبلی خود انداخته و زمان انتشار هر یک از آن ها را ارزیابی کنید. سپس متوجه خواهید شد که در چه روزهایی و در چه ساعاتی استوری های شما بیشتر دیده شده است. توجه به این مسئله و انتشار استوری در زمان مناسب باعث افزایش چند برابری بازدید این دسته از محتواها خواهد شد.

استفاده از لوکیشن و منشن در استوری

منشن و لوکیشن از ویژگی های بسیار مهم هستند که امروزه در اکثر شبکه های اجتماعی وجود دارند. لوکیشن به این معنا است که شما مکانی که در آن هستید را مشخص کنید تا افرادی که آن لوکیشن را دنبال می کنند بتوانند پست های شما را ببینند. از سوی دیگر منشن کردن به این معنا است که افرادی را در استوری خود مشخص کرده و به آن ها اعلان بدهید تا استوری شما را مشاهده کنند. استفاده درست و اصولی از لوکیشن و منش نیز از تکنیک های مهمی هستند که به افزایش بازدید استوری اینستاگرام کمک می کنند.

خرید بازدید استوری اینستاگرام

یکی از ساده ترین و سریع ترین روش ها به منظور افزایش بازدید استوری، خرید بازدید اینستاگرام است. شما می توانید در این تکنیک و پرداخت هزینه، حجم بسیار زیادی بازدید کننده برای استوری خود خریداری کنید. نکته مهم این است که اگر تعداد بازدید های استوری شما افزایش چشمگیری پیدا کند اینستاگرام به صورت خودکار شما را به سایر کاربران پیشنهاد می دهد و همین مسئله باعث می شود تا در طولانی مدت شاهد رشد و بهبود صفحه اینستاگرام خود باشید.

حرف آخر روش افزایش بازدید استوری اینستاگرام

در این مطلب شما را با روش های افزایش بازدید استوری اینستاگرام آشنا کرده و بیان کردیم که چگونه می توانید با تکنیک های ساده تعداد بازدید های استوری اینستاگرام خود را افزایش فوق العاده ای دهید.

توجه به نکات گفته شده به شما کمک می کند تا تعداد بازدید های صفحه خود را افزایش دهید و از این طریق به رشد پیج اینستاگرام خود کمک کنید. پیشنهاد ما این است که حتماً به نکات گفته شده در این مطلب توجه کرده و این تکنیک ها را در صفحه خود پیاده سازی کنید تا از این طریق حجم افرادی که صفحه اینستاگرام شما را دنبال کرده و یا اقدام به بازدید استوری شما می کنند افزایش فوق العاده ای پیدا کنند.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x