روزانه چند پست و استوری بزاریم؟

روزانه چند پست و استوری بزاریم؟

به دلیل رشد فوق العاده اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی شاهد به وجود آمدن تکنیک های مختلفی در راستای فعالیت در این پلتفرم هستیم و همین موضوع باعث شده تا افرادی که قصد دارند تا در اینستاگرام فعالیت کرده و از این طریق اقدام به کسب درآمد کنند، یکی از سوالات بسیار مهمی که مطرح می کنند این است که به منظور فعالیت در این شبکه اجتماعی بهتر است تا روزانه چند پست و استوری بگذاریم. در همین راستا در مطلب از سایت هایپرفالو قصد داریم تا به بررسی این مسئله بسیار مهم پرداخته و بیان کنیم که پس از انجام روش های مثل خرید لایک اینستاگرام یا خرید فالوور اینستاگرام به منظور پست و استوری گذاشتن لازم است تا به چه مواردی توجه کنید و روزانه چند پست و استوری بگذارید تا مخاطبین تان افزایش پیدا کنند.

به صورت منظم پست و استوری بگذارید

پیش از این که بخواهیم تا شما را با تعداد مناسب استوری و پست گذاشتن در اینستاگرام آشنا کنیم باید گفت که فعالین اینستاگرام و افرادی که در این پلتفرم فعالیت می کنند همواره به این نکته بسیار مهم اشاره می کنند که بهتر است تا به منظور پست و یا استوری بگذارید و برای این کار برنامه ریزی دقیقی داشته باشید تا به صورت منظم این فعالیت را انجام دهید.

در واقع اگر شما به صورت منظم و برنامه ریزی شده اقدام به قرار دادن پست در اینستاگرام کنید این مسئله به بهبود وضعیت صفحه شما کمک می کند. به عنوان مثال اگر نمی توانید به صورت روزانه اقدام به انتشار پست کنید، لازم است تا مشخص کنید که در هفته قادر خواهید بود تا چند پست در اینستاگرام منتشر کنید و در چه روزهای اقدام به انتشار پست می کنید. با انجام این کار شما می توانید یک برنامه ریزی منظم داشته باشید و همچنین به مخاطبین خود نشان دهید که در چه روزهایی منتظر پست گذاشتن شما باید باشند.

نکته مهم این است که بی نظمی در انتشار پست می تواند تصویر بدی از برند شما به مخاطبین ارائه دهد به همین دلیل لازم است تا به این مسئله بسیار مهم توجه داشته باشید و با یک برنامه مشخص اقدام به گذاشتن پست در اینستاگرام کنید.

تعداد پست مناسب برای انتشار روزانه

پس از آن که به این نکته بسیار مهم اشاره کردیم که به منظور پست گذاشتن در اینستاگرام باید نظم خاصی داشته باشید، بهتر است تا به بررسی این مسئله بپردازیم که روزانه چند پست و استوری در اینستاگرام بگذارید.

در راستای بررسی این مسئله بسیار مهم باید گفت که بر اساس آمارهای منتشر شده گذاشتن میانگین 1.5 پست در روز می تواند تاثیر مثبتی بر روی صفحه شما داشته باشد. یعنی شما اگر روزی یک یا دو پست در صفحه خود منتشر کنید، این مسئله باعث می شود تا فالوورهای شما که با خرید فالوور اینستاگرام آن ها را افزایش دادید، بتوانند به بهترین شکل ممکن محتوای شما را رصد کرده و از آن بازدید کنند و هم حجم بالای پست های شما آن ها را اذیت نمی کند.

مطلب مرتبط: آموزش گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام

در رابطه با استوری نیز می توان گفت که این مسئله تا حد قابل قبولی صادق است اما می توان استوری را متناسب با شرایط مختلف و با توجه به استراتژی که برای رشد صفحه خود دارید در تعداد بیشتری منتشر کنید.

پارامترهای تاثیرگذار بر روی تعداد پست روزانه

پس از این که شما را با این نکته بسیار مهم آشنا کردیم که بهتر است تا در اینستاگرام روزانه چند پست بگذارید، باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که پارامترهای مختلفی وجود دارند که می توانند مطالب اعلام شده را نقض کرده و باعث افزایش تعداد پست های شما در روزهای خاصی شوند. اگر بخواهیم این پارامترها را به شما معرفی کنیم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. مشخص کردن هدف صفحه خود

به عنوان اولین پارامتر به شما پیشنهاد می دهیم تا حتماً هدف صفحه خود را به منظور پست گذاشتن مشخص کنید. به عنوان مثال اگر قصد دارید تا یک صفحه خبری داشته باشید و افراد را از اتفاقات مختلف آگاه کنید، این موضوع باعث می شود تا شما به طور روزانه حتی تا ۵ پست نیز لازم باشد تا در اینستاگرام بگذارید و کاربران شما نیز با درک از این مسئله که شما آخرین و جدیدترین اخبار را به آن ها ارائه می دهید، اقدام به دنبال کردن صفحه شما می کنند و مطمئناً افزایش تعداد پست های خبری شما آن ها را کلافه نمی کند.

از سوی دیگر اما اگر به عنوان یک کسب و کار قصد فعالیت در اینستاگرام را دارید، افزایش ناگهانی تعداد پست های منتشر شده در یک روز می تواند کاربران را کلافه کند. توجه به این مسئله به شما کمک می کند تا متناسب با هدف صفحه خود بتوانید تعداد پست هایت را به طور مناسب انتخاب کرده و آن ها را به صورت منظم در اینستاگرام منتشر کنید.

  1. توجه به اتفاقات و مناسبت ها

گاهی ممکن است در روزهایی که قصد انتشار پست های روزانه خود را دارید با اتفاقات و مناسبت های مختلفی مواجه شوید. در چنین شرایطی اکثر صفحات معتبر در اینستاگرام به این اتفاقات و مناسبت ها واکنش نشان می دهند. شما نیز می توانید در آن روز در کنار پست های روزانه خود به چنین اتفاقاتی واکنش نشان دهید.

البته مسئله مهم این است که مناسبت ها و اتفاقاتی را برای واکنش نشان دادن انتخاب کنید باید مرتبط با صفحه شما باشند، چرا که اگر شما اقدام به پوشش اتفاقات و مناسبت های متفرقه و بی ربط کنید این مسئله می تواند مخاطبین شما را اذیت کرده و باعث ریزش فالوور شما شود.

در واقع حتی اگر شما اقدام به خرید فالوور اینستاگرام و یا خرید لایک اینستاگرام کنید اما به این نکات مهم به منظور پست گذاشتن توجه نداشته باشید، این مسئله باعث می شود تا در طولانی مدت مخاطبین شما به طرز چشمگیری ریزش کنند.

بررسی و آنالیز رقبا

یکی دیگر از مواردی که در راستای مشخص کردن تعداد پست های روزانه در اینستاگرام باید به آن توجه داشته باشید بررسی سایر رقبا است. در واقع شما باید برترین صفحات در حوزه فعالیت خود را پیدا کرده و آن ها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید. این موضوع به شما کمک می کند تا متوجه شوید که رقبای تان به صورت روزانه چند پست در اینستاگرام منتشر می کنند.

مطمئناً این صفحات با آزمون و خطا های مختلف توانستند به یک نظم قابل قبول به منظور انتشار محتوا دست پیدا کنند. با انجام این کار شما می توانید از تجربیات آن ها استفاده کرده و با الگو گرفتن از روند انتشار پست های آن ها اقدام به انتشار روزانه محتوا در اینستاگرام کنید.

برنامه ریزی برای انتشار پست

حالا که شما را با اهمیت انتشار روزانه پست در اینستاگرام آشنا کردیم ممکن است این سوال برای شما مطرح شد که چگونه می توان با برنامه ریزی به صورت روزانه در اینستاگرام اقدام به انتشار پست کرد، چرا که ممکن است در برخی از روزها مشکلات مختلفی برای شما به وجود بیاید و همین موضوع باعث می شود تا روند پست گذاشتن روزانه شما با مشکل مواجه شود.

به منظور حل این مشکل به شما پیشنهاد می دهیم تا حتماً پست های چند روز آینده خود را از قبل آماده کنید و در روزی که قصد انتشار آن ها را دارید، تنها یک بار این محتواها را چک کرده و از درست بودن آن ها مطمئن شوید، سپس اقدام به انتشار آن ها کنید. این موضوع به شما کمک می کند تا اگر یک روز به دلیل مشکل خاصی نتوانست اقدام به تولید محتوا کنید، محتوا شما از قبل آماده باشد و بتوانید به راحتی آن ها را بارگذاری کنید.

از سوی دیگر یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه کنید این است که امروزه پلتفرم های مختلفی در راستا برنامه ریزی برای پست گذاشتن در اینستاگرام وجود دارند. این پلتفرم ها به شما کمک می کنند تا بتوانید محتواهایی که قصد انتشار آن ها در اینستاگرام را دارید زمان بندی کرده و در زمان مشخصی به صورت اتوماتیک این پلتفرم ها اقدام به انتشار محتوا در اینستاگرام می کنند. از مهم ترین وب سایت هایی که در این فضا فعالیت کرده و به شما به منظور برنامه ریزی برای انتشار محتوا کمک می کنند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • loomly
  • Sendible
  • Agorapulse
  • ContentCal
  • Hootsuite

چند پست و استوری در روز بزارم؟

در این مطلب از سایت هایپرفالو به این سوال بسیار مهم پاسخ دادیم که به منظور انتشار پست و استوری در اینستاگرام روزانه باید چند محتوا تولید کرد. همچنین به این نکته اشاره کردیم که پس از خرید فالوور اینستاگرام و خرید لایک اینستاگرام چگونه با داشتن نظم مشخص در پست گذاشتن می توانید به رشد و پیشرفت صفحه خود کمک کنید.

توجه به این نکات باعث می شود تا در مدت زمان کوتاهی بتوانید در اینستاگرام روند مثبتی داشته باشید و در کنار کارهایی چون خرید بازدید اینستاگرام و یا خرید فالوور اینستاگرام بتوانید با توجه به این تکنیک ها به بهبود وضعیت صفحه خود در این شبکه اجتماعی مشهور کمک کنید.

خدمات سایت هایپرفالو:

با افتخار سایت هایپرفالو بیش از 6 سال است که فعالیت خود را در زمینه خدمات اینستاگرام شروع کرده است، خدمات از جمله خرید فالوور، لایک، بازدید، کامنت، تبلیغات انبوه اینستاگرام و… است که تا الان بیش از 83 درصد کسانی که از ما خرید کرده اند تبدیل به مشتری دائمی سایت ما شده اند، این صفحه را کامل و با دقت مطالعه کنید تا هم با سوابق سایت ما و هم نظرات مشتریان سایت آشنا شوید، در این صفحه اطلاعات مفید زیادی هم در رابطه با پیج اینستاگرام و خرید فالوور توضیح داده ایم که قطعا برای شما مفید خواهید بود.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x