افزایش سیو پست اینستاگرام

افزایش سیو پست اینستاگرام

یکی از ویژگی های جدیدی که در سال های اخیر به اینستاگرام اضافه شده، قابلیت سیو کردن یا ذخیره کردن پست است. ویژگی که به کاربران اجازه می دهد تا بتوانند پست هایی که آن ها را دوست دارند را در خود شبکه اجتماعی اینستاگرام ذخیره کرده و بعدها به آن دسترسی پیدا کنند.

در این بین افرادی که به دنبال آن هستند تا به بهبود وضعیت صفحه خود کمک کرده و آن را رشد دهند، در کنار انجام کارهایی مثل خرید لایک اینستاگرام و یا خرید فالوور اینستاگرام در تلاش هستند تا پست های جذابی را به وجود بیاورند و کاری کنند که نرخ سیو شدن پست ها از سوی کاربران به طرز چشمگیری افزایش پیدا کند.

در همین راستا این دسته از کاربران این سوال بسیار مهم را مطرح می کنند که به منظور افزایش سیو پست اینستاگرام باید چه کارهایی انجام دهیم؟ به منظور پاسخ به این سوال بسیار مهم در این مطلب قصد داریم تا شما را با نکاتی آشنا کنیم که می توانید از طریق آن نرخ سیو پست اینستاگرام خود را افزایش دهید. پس با هایپرفالو همراه باشید تا به بررسی این مسئله بسیار مهم پرداخته و بیان کنیم که در کنار انجام فرآیندهای مختلفی مثل خرید لایک اینستاگرام و یا خرید بازدید اینستاگرام چگونه می توان از طریق افزایش نرخ سیو پست به بهبود صفحه اینستاگرام کمک کرد.

مخاطب شناسی کامل داشته باشید

یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن توجه کنید این است که حتماً دنبال کنندگان خود را شناخته و دید جامع و کاملی در رابطه با آن ها داشته باشید. به منظور بررسی این مسئله باید به این نکته اشاره کرد که شما پس از انجام کارهایی مثل خرید فالوور اینستاگرام و یا خرید بازدید اینستاگرام باید مخاطبین خود را بررسی کرده و متوجه شوید که آن ها چه ذائقه ای از نظر محتوایی دارند. با بررسی پست های خود و آنالیز آن ها متوجه می شوید که چه محتوایی برای مخاطبین صفحه شما جذاب است. پیدا کردن دید جامع و کامل در رابطه با مخاطبین صفحه تان به شما کمک می کند تا از این پس، پست هایی تولید کنید که جذابیت بیشتری برای کاربران داشته باشد. این مسئله باعث می شود تا شاهد افزایش نرخ سیو شدن پست های خود باشید و کاربران صفحه شما اقدام به سیو کردن پست هایتان کنند.

مطلب مرتبط: دلیل رفرش نشدن اینستاگرام چیست؟

محتوای ارزشمند و اختصاصی تولید کنید

یکی دیگر از تکنیک های بسیار مهمی که به شما کمک می کند تا پست هایتان با سرعت بسیار زیادی سیو شوند این است که محتوای ارزشمند و اختصاصی تولید کنید.

به منظور بررسی این مسئله باید گفت که شما باید پست هایی را تولید کنید که مخاطبین تان جذب آن شده و نیاز باشد تا به منظور بررسی بیشتر و یا مطالعه کامل، آن پست را سیو کرده و در جایی ذخیره کنند. این دسته از پست ها با سرعت بسیار زیادی سیو شده و به لیست پست های ذخیره شده کاربران اضافه می شوند. مسئله مهم این است که با توجه به دید کاملی که در رابطه با مخاطبین صفحه خود پیدا کردید، در این گام محتواهای را باید تولید کنید که ارزش سیو کردن را برای کاربران داشته باشند.

محتوای ویدیویی تولید کنید

یکی از تکنیک های مهمی که امروزه به منظور افزایش سیو پست اینستاگرام از آن استفاده می شود، تولید محتوای ویدیویی است. در واقع براساس بررسی های صورت گرفته، پس از آن که شما با خرید فالوور اینستاگرام و یا خرید بازدید اینستاگرام تعداد دنبال کنندگان خود را افزایش می دهید، می توانند از طریق تولید محتوای ویدیویی به بالا رفتن نرخ سیو شدن پست های خود کمک کنید. شاید برای شما این سوال بسیار مهم تر شود که چگونه تولید محتوای ویدیویی باعث می شود تا افراد بیشتر پست های شما را سیو کنند؟

به منظور پاسخ به این سوال بسیار مهم باید گفت که عموما افراد در اینستاگرام اگر با محتوای جذابی مواجه شوند ترجیح می دهند تا از آن اسکرین شات گرفته و در گالری خود آن پست را ذخیره کنند.

این در حالی است که از محتوای ویدیویی نمی توان اسکرین شات گرفت و همین مسئله باعث می شود تا کاربران ترجیح دهند که این دسته از محتواها را برای خود سیو کنند تا هر زمانی که نیاز داشتند بتوانند به این محتواها دسترسی پیدا کنند. به همین دلیل است که امروزه شاهد بیشتر افزایش سیو شدن پست های ویدیویی اینستاگرام هستیم.

پست های آلبومی به هم پیوسته ایجاد کنید

یکی از انواع محتوایی که بیشتر در بین کاربران محبوبیت داشته و افراد بیشتری آن ها را سیو می کنند، پست های آلبومی هستند. این دسته از پست ها به دلیل پیوستگی که دارند لازم است تا همواره به صورت یک جا در کنار هم باشند و به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا به جای گرفتن اسکرین شات از این پست ها آن ها را سیو کرده تا هر زمان که نیاز داشتند، به راحتی به این پست ها دسترسی پیدا کنند. همچنین حتما بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام را برای پیج خود پیدا کنید تا بهتر با شما تعامل داشته باشند.

نکته جالب که باید به آن اشاره کنیم این است که اگر پست های شما به صورت سریالی و دنباله دار باشد، نرخ سیو شدن آن افزایش چشمگیری پیدا می کند و شما می توانید از این تکنیک نیز به منظور بالا بردن سرعت سیو شدن پست های خود استفاده کنید.

به مخاطبین خود بگویید که پست را سیو کنند

همان طور که می دانید، بیان کردن مواردی مثل پست را لایک کنید و یا صفحه را فالو کنید، از نظر روانشناسی به افزایش تعداد دنبال کنندگان و لایک های شما کمک می کند. شما می توانید با اعلام کردن به کاربران و مخاطبین خود که حتماً پست ها را سیو کنید، از نظر روانشناسی به آن ها تلقین کنید که به سرعت پست های شما را ذخیره کنند. نکته جالبی که باید به آن اشاره کنیم این است که به وجود آوردن حس نیاز در کاربران باعث می شود تا آن ها بیشتر به فرآیند مد نظر شما نزدیک تر شده و آن را با سرعت بیشتری انجام دهند.

به عنوان مثال شما می توانید به این نکته اشاره کنید که این مطلب بسیار مهم است و برای این که این پست را به هیچ عنوان فراموش نکنید، باید حتماً آن را سیو کنید. همین جمله ساده در قالب های مختلف باعث می شود تا حس نیاز برای کاربران به وجود بیاید و اقدام به ذخیره کردن پست اینستاگرام شما کنند.

این تکنیک امروزه محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده و شاهد آن هستیم که بسیاری از اینفلوئنسرها از این تکنیک بسیار مهم و کاربردی برای بالا بردن نرخ پست های سیو شده خود در اینستاگرام استفاده می کنند. مسئله مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که هر چه پست های سیو شده شما افزایش پیدا کند، به همان اندازه الگوریتم های اینستاگرام پست های شما را بیشتر در اکسپلور نمایش می دهد و این مسئله به رشد سریع صفحه شما کمک می کند. پیشنهاد ما این است که در کنار خرید لایک اینستاگرام، خرید فالوور اینستاگرام و خرید بازدید اینستاگرام از این روش نیز برای بهبود وضعیت صفحه اینستاگرام خود استفاده کنید.

حرف آخر

در این مطلب از سایت هایپرفالو به بررسی تکنیک های پرداختیم که به شما برای افزایش ویو پست اینستاگرام کمک می کند. این تکنیک ها به نحو هستند که شما می توانید از آن ها استفاده کرده و تعداد پست های ذخیره شده خود در حساب دنبال کنندگان تان افزایش چشمگیری دهید. هر چه پست هایی شما بیشتر ذخیره شود، رشد صفحه شما افزایش چشمگیری پیدا می کند و به همین دلیل پیشنهاد ما این است که در کنار انجام کارهایی مثل خرید لایک اینستاگرام، خرید فالوور اینستاگرام و خرید بازدید اینستاگرام از این تکنیک های کاربردی برای بهبود وضعیت صفحه خود به صورت ارگانیک و طبیعی استفاده کنید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x