علت دیده نشدن پست ها در اینستاگرام چیست؟

علت دیده نشدن پست ها در اینستاگرام چیست؟

افرادی که در اینستاگرام فعالیت می کنند گاهی با مشکل دیده نشدن پست ها در این شبکه اجتماعی مواجه می شوند. در واقع این مسئله به دلایل مختلفی رخ می دهد و شما می توانید با انجام کارهای گوناگون برای حل این مشکل اقدام کنید. در همین راستا در این مطلب از سایت هایپرفالو قصد داریم تا در رابطه با علت بروز این مشکل توضیحات جامع و کاملی را به شما ارائه کرده و بیان کنیم که علت دیده نشدن پست ها در اینستاگرام چیست. پس با ما همراه باشید تا در رابطه با این موضوع بسیار مهم صحبت کنیم.

مشکل در اینترنت

مهم ترین دلیلی که باعث می شود تا پست های اینستاگرام شما برای سایر افراد نمایش داده نشده و پست های شما دیده نشود، سرعت پایین اینترنت است. در واقع اگر سرعت کاربران برای بازدید از اینستاگرام بسیار پایین باشد پست ها برای آن ها به درستی نمایش داده نخواهد شد و همین مسئله می تواند مشکلات مختلفی را برای کاربران به وجود بیاورد.

در همین راستا پیشنهاد ما این است که اگر قصد دارید تا از اینستاگرام استفاده کنید، حتماً از اینترنت پرسرعت کمک بگیرید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن پست های تان را در این پلتفرم آپلود کنید. همچنین افرادی که قصد استفاده از اینستاگرام را دارند نیز بهتر است تا حتماً از اینترنت پرسرعت استفاده کنند تا تجربه خوبی از گردش در اینستاگرام به دست بیاورند.

به روز نشدن اینستاگرام

یکی دیگر از مسائلی که باید به آن توجه داشته باشید این است که اگر اینستاگرام شما رفرش نشده و به روزرسانی نشود، نمایش پست ها با اختلال مواجه می شود. این به روزرسانی در داخل برنامه است و در زمانی که شما به برنامه اینستاگرام می آید، اگر صفحه را از بالا به پایین بکشید، اپلیکیشن به صورت اتوماتیک اقدام به رفرش کردن خود می کند. انجام این کار باعث می شود تا پست های جدید نمایش داده شده و بتوانید آن ها را تماشا کنید. در همین راستا پیشنهاد ما این است که اگر با مشکل دیده نشدن پست مواجه هستید از این قابلیت بسیار مهم استفاده کنید.

استفاده بیش از اندازه از هشتگ

یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود پست های اینستاگرام نمایش داده نشده و نتوانید آن ها را مشاهده کنید، استفاده بیش از اندازه از هشتگ ها در یک پست است. در واقع اگر شما از حجم بسیار زیادی هشتگ در یک پست استفاده کنید، ربات های اینستاگرام شما را به عنوان اسپمر و ربات تشخیص داده و همین مسئله باعث می شود تا مطالب شما برای سایر افراد نمایش داده نشود.

این مسئله نیز یکی دیگر از رایج ترین دلایل عدم نمایش پست در اینستاگرام است. در همین راستا پیشنهاد ما این است که اگر اقدام به خرید لایک اینستاگرام کرده و یا با خرید بازدید اینستاگرام کرده و به دنبال آن هستید تا ویو پست های تان را افزایش چشمگیری دهید، حتماً اصول درست هشتگ گذاری را رعایت کرده تا با چنین مشکلاتی مواجه نشوید.

ریپورت شدن یک صفحه در اینستاگرام

یکی دیگر از مهم ترین دلایلی که باعث می شود تا پس از خرید لایک اینستاگرام و یا پس از آن که اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کرید، پست های شما در این شبکه اجتماعی نمایش داده نشده و سایر افراد نتوانند پست های تان را مشاهده کنند، مسئله ریپورت شدن است.

در واقع مثل تمامی شبکه های اجتماعی اینستاگرام نیز دارای قوانین و مقررات خاصی است و اگر یک فرد بخواهد این قوانین را زیر پا گذاشته و آن ها را رعایت نکند، با مشکل ریپورت شدن یا گزارش شدن مواجه می شود.

پس از ریپورت شدن یک صفحه، نمایش پست های آن برای سایر افراد محدود شده و حتی در برخی از مواقع اکانت به صورت کامل حذف می شود. به همین دلیل لازم است تا به صورت کامل قوانین اینستاگرام را بررسی و ارزیابی کرده تا با اطلاعات کافی در رابطه با این قوانین اقدام به فعالیت در اینستاگرام کنید چرا که عدم توجه به این قوانین می تواند باعث محدود و یا ریپورت شدن صفحه شما شود.

mute شدن یک صفحه

یکی از قابلیت های جدید اینستاگرام mute کردن است که از طریق آن شما می توانید افرادی که علاقه ای به دیدن پست ها و استوری های آن ها را ندارید، Mute کنید. البته Mute کردن باعث نمی شود که آن شخص از داخل فالوورهای شما حذف شود اما دیگر پست ها و یا استوری های او برای شما نمایش داده نمی شود.

نکته جالب توجه و حائز اهمیت آن است که در صورت میوت کردن یک کاربر، هیچ نوتیفیکیشنی و اعلامی برای او نخواهد رفت. این مسئله به شما کمک می کند تا افرادی که محتوا و پست های آن ها برای شما جذاب نیست را از این طریق غیر فعال کرده و دیگر پست های آن شخص برای شما نمایش داده نشود.

در چنین شرایطی ممکن است بسیاری از افراد به اشتباه اقدام به میوت کردن سایر کاربران کنند. این مسئله نیز می تواند به عنوان یکی دیگر از علت های دیده نشدن پست ها در اینستاگرام به حساب بیاید. در چنین شرایطی لازم است تا به سراغ اکانت آن شخص رفته و بررسی کنید که آیا محتواهای او نظیر پست و یا استوری را میوت کردید یا خیر.

عدم نمایش پست از سوی اینستاگرام

یکی از قابلیت های مهمی که اینستاگرام دارد این است که اگر پست هایی دارای محتوا آزاردهنده باشد، اقدام به غیر شفاف کردن آن محتوا کرده و به کاربرانی که قصد دیدن آن تصاویر را دارند نیز اعلام می کند که این محتوا برای رده های سنی خاصی مناسب نیست و در چنین شرایطی پست ها نمایش داده نمی شوند. در این وضعیت شما با انتخاب گزینه مشخص شده می توانید اقدام به تماشای آن محتوا کنید اما باید به این موضوع توجه داشته باشید که این مسئله نیز یکی دیگر از مهم ترین دلایلی است که باعث می شود تا در اینستاگرام برخی از پست ها برای شما نمایش داده نشود.

پرایوت بودن صفحه در اینستاگرام

از دیگر دلایلی که باعث می شود تا نتوانید پست یک شخص را مشاهده کنید، این است که شما جز فالوورهای آن شخص نیستید و وی اقدام به خصوصی یا پرایوت کردن اکانت خود کرده است. قابلیت خصوصی یا پرایوت کردن اکانت به شما اجازه می دهد تا مشخص شود که تنها چه افرادی قادر باشند تا محتوای شما را تماشا کنند.

علت دیده نشدن پست ها در اینستاگرام چیست؟

این ویژگی به عنوان یکی از مهم ترین قابلیت ها در تمامی شبکه های اجتماعی وجود دارد و به حفظ حریم خصوصی کمک فوق العاده ای می کند. اینستاگرام نیز از این قاعده مستثنی نبوده و این پلتفرم این قابلیت را برای کاربران خود در نظر گرفته است.

بلاک شدن از سوی کاربر

از دیگر دلایلی که باعث می شود تا نتوانید پست های سایر کاربران تماشا کنید این است که شما از سوی آن شخص بلاک شده اید. در واقع بلاک شدن به ویژگی گفته می شود که شما در آن می توانید برخی از افراد را به صورت کامل از دیدن محتواها و پست های تان محروم کنید. اگر پست های یک شخص برای شما نمایش داده نمی شود و یا حتی نمی توانید صفحه وی را پیدا کنید این مسئله به دلیل بلاک شدن اکانت شما از سوی آن شخص است.

شادوبن شدن در اینستاگرام

اینستاگرام به نحوی است که همواره در حال رصد رفتار و عملکرد کاربران است و در صورتی که برخی از کاربران رفتارهای مخالف با قوانین اینستاگرام داشته باشند، در گام اول اینستاگرام اقدام به شادوبن کردن اکانت آن ها می کند. در واقع شادوبن شدن باعث می شود که شما به صورت محدود بتوانید در اینستاگرام فعالیت کنید و محتواهای شما تنها برای کسانی نمایش داده شود که اقدام به دنبال کردن شما می کنند.

شادوبن شدن یکی از مشکلات رایجی است که بسیاری از افراد در اینستاگرام با آن مواجه هستند. نکته مهم و حائز اهمیت آن است که افرادی که شادوبن می شوند هیچ اعلان و نوتیفیکیشنی از سوی اینستاگرام دریافت نمی کنند و همین مسئله باعث شده تا بسیاری از افراد پس از شادوبن شدن ندانند که با چنین مشکلی مواجه شده اند.

محدودیت برای نمایش استوری

از قابلیت های جدید اینستاگرام این است که شما می توانید برخی از کاربران را به عنوان Close Friend خود مشخص کنید و استوری های شما تنها برای این دسته از کاربران نمایش داده شود. در صورتی که یک شخص استوری های خود را برای Close Friendهای خود آپلود کند، شما قادر نخواهید بود تا محتوای مشخص شده را مشاهده کنید. این مسئله نیز یکی دیگر از مهم ترین دلایلی است که باعث می شود تا شما نتوانید محتوای یک صفحه را ببینید.

حرف آخر

در این مطلب از سایت هایپرفالو تلاش کردیم تا به بررسی این مسئله بسیار مهم است بپردازیم که چرا محتوای یک صفحه برای کاربران نمایش داده نمی شود و نمی توان پست های اینستاگرام یک شخص را تماشا کرد. توجه به نکات گفته شده در این مطلب این امکان را برای تان فراهم می کند تا به صورت کامل تمام دلایلی که باعث عدم نمایش پست می شود را متوجه شده و بتوانید برای حل مشکل خود اقدام کنید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x