علت ثابت ماندن فالوور در اینستاگرام چیست؟

علت ثابت ماندن فالوور اینستاگرام

افرادی که در اینستاگرام فعالیت می کنند، یکی از سوالات بسیار مهمی که همواره می پرسند این است که چرا پس از گذشت مدت زمان بسیار زیادی، تعداد فالوورهای آن ها ثابت باقی مانده و افزایش پیدا نمی کند؟

در همین راستا در این مطلب از سایت هایپرفالو قصد داریم تا به بررسی علت ثابت ماندن فالوور در اینستاگرام پرداخته و بیان کنیم که چگونه با جذب فالوور در اینستا می توانید این مشکل را برطرف کنید. پس با ما همراه باشید تا در رابطه با این مسئله بسیار مهم توضیحات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم.

تبلیغات

ثابت ماندن فالوور بهتر از ریزش فالوور اینستاگرام است

یکی از مهم ترین مواردی که در ابتدا باید به آن توجه داشته باشید این است که به صورت کلی اگر فالوورهای اینستاگرام شما ثابت باقی بماند، خیلی بهتر از آن است که با مشکل ریزش فالوور مواجه شوید.

در واقع ثابت باقی ماندن بیانگر آن است که عملکرد صفحه شما به نحوی است که نه مخاطبین جدیدی به شما اضافه می شود و نه مخاطبین قدیمی خود را از دست می دهید اما بهتر است تا زمانی که با مشکل ثابت باقی ماندن فالوور در اینستاگرام مواجه شدید با انجام کارهای مختلف اقدام به بالا بردن تعداد دنبال کنندگان خود کرده و با بررسی نقاط ضعف و قوت خود در راستای بهبود صفحه تان قدم بردارید.

با این حال زمانی شرایط بدتر می شود که با مشکل ریزش فالوور اینستاگرام مواجه می شوید. در این شرایط لازم است تا گام های مختلفی را برای جلوگیری از بروز این مشکل را برداشته و جلوی ریزش فالوورهای خود را بگیرید.

چرا فالوورها یک صفحه در اینستاگرام ثابت باقی می ماند؟

به صورت کلی ثابت باقی ماندن فالوورهای یک صفحه و عدم رشد و یا کاهش آن یک مسئله بسیار نادر است و تنها افراد کمی در اینستاگرام با چنین مشکلی مواجه می شوند. در همین راستا باید گفت که اگر شما عملکرد معقولی در شبکه اجتماعی اینستاگرام داشته باشید آرام آرام تعداد فالوور های شما افزایش پیدا می کند و یا اگر عملکردهای اشتباهی را انجام دهید که برای صفحه تان مناسب نیست، با مشکل ریزش فالوور مواجه می شوید اما اگر با این مسئله مواجه شدید که مدت زمان طولانی فالوورهای شما در یک عدد ثابت باقی ماند، این مسئله به علت های مختلفی رخ می دهد. در همین راستا اگر بخواهیم شما را با این علت این مشکل آشنا کنیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

عدم فعالیت در اینستاگرام

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث می شود تا تعداد دنبال کنندگان شما در اینستاگرام ثابت باقی بماند، عدم فعالیت در این شبکه اجتماعی است. در واقع اگر شما هیچ فعالیت خاصی در اینستاگرام انجام ندهید و یا در صورت انجام فعالیت روش اشتباهی را در پیش گرفته باشید، این مسئله باعث ثابت باقی ماندن فالوورهای شما می شود. مطمئن باشید که اگر میزان فعالیت خود در این شبکه اجتماعی را افزایش دهید، اینستاگرام به شما کمک می کند تا بیشتر از قبل دیده شده و بتوانید تعداد دنبال کنندگان خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید.

نداشتن برنامه برای جذب مخاطب جدید

یکی دیگر از علت هایی که باعث می شود تا تعداد فالوور های شما در اینستاگرام ثابت باقی بماند این است که برنامه ای برای جذب فالوور های جدید ندارید. در همین راستا پیشنهاد ما این است که با افزایش میزان فعالیت خود و یا خرید فالوور اینستاگرام تلاش کنید تا تعداد دنبال کنندگان صفحه تان را بالا برده و از این طریق شبکه دنبال کنندگان تان را بیشتر از قبل گسترش دهید.

شادوبن شدن در اینستاگرام

همان طوری که بیان کردیم، ثابت باقی ماندن فالوور در اینستاگرام یک مسئله نادر است و دلایل آن نیز بسیار محدود بوده و تنها به چند مورد خاص خلاصه می شود. با این حال از بین موارد گفته شده بی شک مهم ترین مسئله که باعث می شود تا تعداد فالوور های شما به صورت طولانی مدت ثابت باقی بماند بحث شادوبن شدن است.

اگر بخواهیم در رابطه با این مسئله با شما صحبت کرده و اطلاعات کاملی را ارائه دهیم باید گفت که الگوریتم های اینستاگرام گاهی به دلایل مختلف اقدام به شادوبن کردن اکانت ها و صفحات گوناگون می کند.

شادوبن شدن باعث می شود تا صفحه شما دیگر برای افراد جدید نمایش داده نشود و فعالیت شما در اینستاگرام از چشم سایر کاربران مخفی باقی بماند. این مسئله باعث می شود تا هیچ یک از کاربران جدید متوجه فعالیت شما در این شبکه اجتماعی نشده و صفحه شما را دنبال نکنند. به همین دلیل پس از مدت زمان بسیار طولانی تعداد دنبال کنندگان شما ثابت باقی مانده و با عدم جذب فالوور جدید در اینستاگرام مواجه می شوید.

بهترین روش ها برای حل مشکل ثابت باقی ماندن فالوور

همان طوری که بیان کردیم به صورت کلی ثابت باقی ماندن فالوور نشانگر این است که شما در مدیریت صفحه اینستاگرام خود با مشکل مواجه شده اید و در واقع عملکرد شما به نحوی است که نمی توانید مخاطبین جدید را جذب صفحه خود کرده و از این طریق دنبال کنندگان تان را افزایش دهید. در همین راستا در این بخش قصد داریم تا شما را با بهترین روش ها برای حل مشکل ثابت باقی ماندن فالوور آشنا کرده و در رابطه با این مسئله اطلاعات کاملی را ارائه دهیم.

علت را پیدا کنید

یک جمله بسیار مشهور است که می گوید پاسخ بسیاری از سوال ها در دل سوال نهفته است. این مسئله در رابطه با ثابت باقی ماندن تعداد فالوور های اینستاگرام نیز صادق است. در واقع پیش از آن که بخواهیم شما را با بهترین روش ها برای جلوگیری از ثابت ماندن فالوور اینستاگرام آشنا کنیم باید به این نکته بسیار مهم توجه داشته باشید که در گام اول لازم است تا علت بروز این مشکل را متوجه شوید.

همان طوری که در بخش قبلی بیان کردیم، ممکن است به دلایل مختلفی صفحه اینستاگرام شما با مشکل مواجه شده و فالوورهای شما افزایش پیدا نکند. مطمئنا زمانی که شما متوجه علت بروز مشکل شوید، می توانید سریعاً برای حل آن اقدام کنید. به عنوان مثال اگر شما شادوبن شده باشید اما از این مسئله خبر نداشته باشید، حتی اگر تمامی روش ها برای افزایش فالوور را نیز انجام دهید باز هم هیچ تاثیری برای صفحه تان نخواهد داشت. به همین دلیل بهتر است در گام اول علت بروز این مشکل را متوجه شده و سپس به سراغ راهکار مناسب بروید.

انرژی تازه ای به صفحه خود بدهید

علت ثابت ماندن فالوور اینستاگرام

همان طوری که در بخش های قبلی اشاره کردیم یکی از دلایلی که باعث ثابت باقی ماندن تعداد فالوورهای یک صفحه در اینستاگرام می شود، تکراری بودن روش مدیریت است. در چنین شرایطی پیشنهاد ما این است که با انجام کارهای مختلف انرژی تازه ای به صفحه اینستاگرام خود بدهید. این انرژی تازه می تواند با انجام کارهایی مثل تولید محتوای جذاب و جدید، خرید فالوور اینستاگرام، خرید لایک اینستاگرام و… باشد. حتی می توانید با تبلیغات در سایر صفحات و یا برگزاری مسابقات مختلف انرژی تازه ای به صفحه خود داده و مخاطبین تان را افزایش دهید. در واقع هر چه شما در رویکرد جدیدتان فعالیت بیشتری داشته باشید، به تبع آن میزان فالوورهای صفحه شما نیز افزایش پیدا کرده و تعداد دنبال کنندگان صفحه خود را می توانید بالا ببرید.

از تجربه سایر کاربران استفاده کنید

یکی از موضوعات مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که امروزه ابزارهای تحلیلی بسیار زیادی در فضای اینترنت برای بررسی و ارزیابی صفحات اینستاگرام وجود دارند.

در همین راستا پیشنهاد ما این است که اگر با مشکل ثابت ماندن فالوور اینستاگرام مواجه شدید، حتماً به سراغ صفحاتی در اینستاگرام بروید که رویکرد و محتوایی هم شکل با صفحه شما دارند. سپس در گام بعدی لازم است تا اقدام به بررسی و ارزیابی روند افزایش فالوور آن ها کنید.

مطلب مرتبط: بالا بردن لایک در اینستاگرام

مطمئن باشید که در بازه زمانی خاصی بسیاری از این پیچ ها با مشکل عدم افزایش فالوور و یا حتی ریزش فالوور مواجه شدند، اما نکته مهم این است که از تجربیات این صفحات درس بگیرید و ببینید که با انجام چه کارهایی این صفحات مشکل خود را برطرف کرده و توانستند روند جذب فالوورهای خود را صعودی کنند. حتی اگر نمی خواهید از ابزارهای تحلیلی استفاده کنید می توانید مستقیماً با مدیران و ادمین های این صفحات صحبت کرده و از آن ها بخواهید تا تجربیات شان را با شما در میان بگذارند. انجام این کار باعث می شود تا به بهترین شکل ممکن بتوانید مشکل صفحه خود را برطرف کرده و به رشد صفحه تان کمک فوق العاده ای کنید.

جمع بندی

در این مطلب از سایت هایپرفالو تلاش کردیم تا به بررسی این مسئله بسیار مهم بپردازیم که چرا برخی از صفحات اینستاگرام با مشکل ثابت باقی ماندن فالوور مواجه می شوند و به چه نحوی می توان این مشکل را حل کرد.

ما در این مقاله تلاش کردیم تا به صورت کامل به بررسی این مسئله بپردازیم. به همین دلیل پیشنهاد ما این است که اگر با چنین مشکلی مواجه هستید به نکات گفته شده در این مطلب توجه کرده و در راستای بهبود صفحه خود قدم بردارید.

تبلیغات

3.7 11 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
21 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
@ali_faresabady_276
@ali_faresabady_276
2 سال قبل

سه ماه است پیجم روی ۲۲ کا مونده در صورتیکه کلی از عزیزان فالو میکنند همچنان پیجم بالا نمیره

ناز
ناز
2 سال قبل
پاسخ به  @ali_faresabady_276

پیج منم دقیقا اینطوری شده سع ماهه

Mohamadrezahoseini
2 سال قبل
پاسخ به  ناز

سلام پیجم 5 الی 6 ماهه 1000 تا درخواست میاد قبول میکنم وای به فالوررام اضاف نمیشه😏
یکی ی راه حل بگه به من؟
موندم چیکا کنم،!

Sharareh
1 سال قبل
پاسخ به  Mohamadrezahoseini

منم دقیقا همین مشکل و دارم نزدیک یه ساله😕🙁

Zahra
Zahra
2 سال قبل
پاسخ به  @ali_faresabady_276

اره پیج منم همینجور شده بااین ک فالو میکنن بالا نمیره

الیسا افشار
الیسا افشار
2 سال قبل
پاسخ به  @ali_faresabady_276

پیج منم رو ۲۱کا مونده همینجوری نمی‌دونم چیکار کنم 😑

حسین
حسین
2 سال قبل

اینستاگرام

نازیلا
نازیلا
2 سال قبل

6 الی 7 ماهه که بالا نمیره فالو میکنن منم حتی به یکسیشون بک میدم ولی داخل پروفایل افزایشی رو نشون نمیشه

آرزو
آرزو
2 سال قبل
پاسخ به  نازیلا

سلام پیج شما درست شد؟اگه شده میشه راهنمایی کنید؟

hesam
hesam
2 سال قبل

مال منم دقیقا اینجوری شده

نازی
نازی
2 سال قبل

سلام پیج منم فالورش چند ماهه ثابته لطفاً اگر کسی می‌تونه کمک کنه مشکل پیج منم حل بشه

روح الله
روح الله
1 سال قبل

فالوورپیج من هم بااینکه فالوم میکنند۲ماهی هست که ثابت مونده کمک کنید

امین
امین
1 سال قبل

ایول دمتون گرم واقعا. ۵ کا فالوور خریدم الان مشکلم کامل حل شده 😍😍😍😍 مشکل ثابت شدن فالوورام دیگه حل شد با خرید فالوور ازتون

عیسی عبدی
عیسی عبدی
1 سال قبل
پاسخ به  امین

داداش چجوری خریدی

حسن
1 سال قبل

سلام پیجمنم همین طوری شده
من از اینستا ایکس استفاده میکنم
ولی اول گیر کرده بود ولی الان فالوم میکنن ها ول خیلی خیلی کم تر میشن
می تونید کمکم کنید

hossein moradi
hossein moradi
1 سال قبل

منم حدود 20 روز هست که 160تا فالوور دارم اصلا نه زیاد میشه نه کم هیشکی منو دنبال نمی کنه.

Sanaz
Sanaz
1 سال قبل

روزی ۱۰ بیست نفر فالوم میکنن ولی بازم ب تعداد فالوورام ک ۸۱۹ نفر هست اضافه نمیشه اخه چرااااا

رها
رها
1 سال قبل

پیج منم 😭😭😭

حافظ میر
حافظ میر
7 ماه قبل

سلام علیکم… باوجود افزایش فالوورهام تعدادنشان داده شده ثابته

بهار
بهار
5 ماه قبل

سلام ببخشید یک سوال
من اگه پستهای پیجای دیگه رو پست کنم ولی تک کبشن اورس پیجشون رو بذارم باز هم از نظر الگوریتم اینستاگرام اشتباه کردم؟

21
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x