از کجا بفهمیم کی اول فالو کرده؟

شخص اولی که فالو کرده

افرادی که در اینستاگرام فعالیت می کنند، همواره به دنبال افزایش تعداد فالوور های خود هستند. آن ها برای انجام این فرایند دست به کارهای مختلفی می زنند و تلاش می کنند تا با انجام کارهایی مثل خرید فالوور اینستاگرام و یا تبلیغات در این شبکه اجتماعی تعداد فالوور های خود را افزایش دهند.

در این بین اما پس از به دست آوردن فالوورها و همچنین بیشتر شدن لیست فالووینگ ها، یکی از مشکلاتی که افراد دارد پیدا کردن کاربران قدیمی صفحه شان است.

در واقع آن ها نمی دانند که چگونه می تواند لیست فالوورها و فالووینگ های خود را به صورت مرتب شده بررسی کرده و چک کنند که کی اول آن ها را فالو کرده است و با چه افرادی بیشتر تعامل دارند.

در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا به بررسی روش مرتب سازی لیست فالوورها و فالووینگ ها پرداخته و بیان کنیم که چگونه می توانید با انجام چند کار ساده اقدام به مرتب سازی این لیست ها کرده و آن ها را بررسی کنید. پس با ما همراه باشید تا نحوه مرتب سازی این لیست ها را به شما آموزش دهیم.

مرتب سازی فالوورها و فالووینگ ها برای چه صفحاتی امکان پذیر است

یکی از سوالات بسیار مهم که افراد مطرح می کنند این است که به صورت مستقیم در اینستاگرام، لیست فالوورها و فالووینگ ها کدام دسته از کاربران را می توان دسته بندی کرد و بر اساس زمان فهمید کی اول فالو کرده است؟

به منظور پاسخ به این سوال باید گفت که به صورت کلی به شکل مستقیم و از طریق خود برنامه اینستاگرام تنها شما قادر خواهید بود تا لیست فالووینگ های صفحه خود را بر اساس روز و زمان فالو کردن دسته بندی و طبقه بندی کنید. در واقع اینستاگرام امکانی را فراهم نکرده است تا شما بتوانید لیست فالوورها و فالووینگ های سایر افراد را بررسی کرده و آن ها را بر اساس روز و تاریخ فالو کردن دسته بندی کنید. به همین دلیل شما تنها می توانید به سراغ لیست فالووینگ های خود رفته و به فهمید که کی را اول فالو کرده اید.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که انتظار می رود در به روزرسانی های آینده اینستاگرام چنین امکانی به این شبکه اجتماعی افزوده شود. البته برنامه نویسان مختلفی در حوزه تولید ابزار برای اینستاگرام فعالیت می کنند. این دسته از افراد همواره در تلاشند تا امکاناتی که در اینستاگرام وجود ندارد را به صورت ابزارهای مختلف به وجود آورده و نیاز کاربران را برطرف کنند. در همین راستا شما می توانید از برنامه نویسان فعال در این شبکه اجتماعی کمک خواسته و در صورتی که به دنبال بررسی کردن لیست فالوورهای سایر کاربران از نظر تاریخ هستید از ربات ها و ابزارهای جانبی اینستاگرام برای رسیدن به این هدف استفاده کنید.

مرتب سازی لیست فالووینگ اینستاگرام بر اساس تاریخ

پس از آن که در رابطه با این مسئله بسیار مهم صحبت کردیم که اینستاگرام تنها به شما اجازه می دهد تا بتوانید فالوینگ های خود را بر اساس تاریخ مرتب کنید، حال بهتر است تا به بررسی این روش بپردازیم.

در همین راستا نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که این قابلیت در حال حاضر تنها برای افرادی است که شما آن ها را فالو کرده اید و اگر بخواهید متوجه شوید که در اینستاگرام چه افرادی زودتر شما را فالو کردن بهتر از تا به بخش نوتیفیکیشن ها رفته و از این طریق متوجه زمان فالو شدن پیج خود توسط سایر کاربران شوید. البته می توان انتظار داشت که در آینده اینستاگرام امکان مرتب سازی لیست فالوورها بر اساس زمان را نیز اضافه کند.

با این حال در حال حاضر تنها امکان مرتب سازی لیست فالوینگ ها برای شما وجود خواهد داشت. در همین راستا و به منظور مرتب سازی این لیست لازم است تا به سراغ صفحه پروفایل خود رفته و بر روی تعداد فالوور های خود کلیک کنید.

با انجام این کار وارد صفحه Following شده و می توانید لیست کامل آن ها را مشاهده کنید. در ابتدا لیست و در سمت راست می توانید گزینه Sorted By را مشاهده کنید. با انتخاب آن، سه گزینه برای شما نمایش داده می شود و می توانید بر اساس این گزینه ها اقدام به مرتب سازی لیست فالوینگ های خود کنید. اگر بخواهیم شما را با هر یک از این سه گزینه آشنا کنیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • Default: با انتخاب این گزینه کاربران بر اساس حالت پیش فرض مرتب سازی می شوند. در رابطه با حالت پیش فرض در بخش های بعدی صحبت خواهیم کرد.
  • Date Followed: Latest: با انتخاب این گزینه کاربران بر اساس جدیدترین افرادی که آن ها را فالو کردید مرتب می شوند.
  • Date Followed: Earliest: این گزینه لیست کاربرانی که فالو کردید را از ابتدا نشان می دهد. با انتخاب این گزینه می توانید فالووینگ های قدیمی صفحه خود را مشاهده کنید.

انتخاب هر یک از این گزینه ها باعث ایجاد تغییرات در لیست شما شده و این امکان را برای تان فراهم می کند تا بتوانید بر اساس تاریخ فالو کردن سایر کاربران متوجه شوید که کی اول فالو کرده است. این قابلیت به شما کمک می کند تا بر اساس زمان بتوانید با فالووینگ های خود تعامل داشته باشید و کاربران قدیمی که آن ها را فالو کرده اید را به سریع ترین شکل ممکن پیدا کنید.

مرتب سازی فالووینگ ها به صورت پیش فرض

از کجا بفهمیم کی اول فالو کرده؟

افرادی که در اینستاگرام فعالیت می کنند یکی از سوالات بسیار مهمی که همواره می پرسند این است که مرتب سازی فالوورها و فالوینگ ها به صورت پیش فرض در اینستاگرام به چه نحوی است و چه ترتیبی در قرارگیری آن ها وجود دارد. به منظور بررسی این مسئله بسیار مهم باید گفت که به صورت کلی ترتیب مرتب سازی فالوورها و فالوینگ ها متناسب با تعداد آن ها است. به منظور بررسی این مسئله می توان به نکات زیر اشاره داشت:

تعداد فالوور و فالووینگ کمتر از ۲۰۰

در صورتیکه تعداد فالوورها و فالووینگ های شما کمتر از ۲۰۰ عدد باشد. مرتب سازی لیست آن ها بر اساس حروف الفبا انجام می پذیرد و می توانید بر این اساس به راحتی اقدام به پیدا کردن افراد در لیست فالوورها و فالووینگ های خود کنید.

تعداد فالوور و فالووینگ بیش از  200

از سوی دیگر اگر تعداد فالوورها و فالووینگ های شما از عدد ۲۰۰ بیشتر شود اینستاگرام به منظور لیست کردن فالوور و فالووینگ های صفحه به تعامل شما با این صفحات نگاهی انداخته و آن ها را بر اساس جدیدترین تعامل لیست می کند.

در واقع هر چه شما با فالوورها و فالووینگ های تان بیشتر و جدیدتر تعامل داشته باشید آن ها در لیست به عنوان گزینه های بالاتر نمایش داده می شوند و همچنین تعامل کمتر باشد افراد به پایین لیست فرستاده می شوند.

انجام این کار باعث می شود تا کاربرانی که با آن ها تعامل ندارید را بتوانید به سریع ترین شکل ممکن پیدا کرده و اقدام به آنفالو کردن آن ها کنید. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که اینستاگرام به عنوان یکی از مهم ترین قابلیت های خود ویژگی را اضافه کرده که شما از طریق آن می توانید لیست فالوینگ های خود را بر اساس بیشترین و کمترین تعامل با آن ها و همچنین بر اساس بیشترین و کمترین نمایش محتوا در فید  یا همان صفحه اصلی مرتب کنید. این ویژگی به شما اجازه می دهد تا مدیریت بهتری بر روی دنبال کنندگان و دنبال شوندگان صفحه خود داشته باشید.

حرف آخر

در این مطلب از سایت هایپرفالو تلاش کردیم تا به بررسی این مسئله پردازیم که چگونه متوجه شویم که کی اول فالو کرده است و در رابطه با مرتب سازی لیست فالوور و فالووینگ ها اطلاعات مختلفی را به شما ارائه کردیم.

پیشنهاد ما این است که اگر اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کرده و تعداد فالوور های صفحه تان افزایش چشمگیری پیدا کرد، حتماً توجه بسیار زیادی به مدیریت آن ها داشته باشید. انجام این کار این امکان را برای تان فراهم می کند تا به بهترین شکل ممکن بتوانید فالوور و فالووینگ های صفحه خود را بررسی کرده و با آن ها تعامل داشته باشید.

2.7 3 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x